Swift Atletiek

Trainingstijden 1 november 2018 t/m 31 oktober 2019

Dag Tijd Training Trainer(s)
Maandag 19:00 uur Werptraining Wim Coenen
19:00 uur-20:00 uur Looptraining voor recreanten (volwassenen) alle niveau's Jan Suylen, John Kreemers, John Stroeken, Mario Lomans, Patrick Goertz, Ruud Bremmers, Vicky Jeurissen
19:00 uur-20:00 uur Sprint Training Junioren CD René Vaessen
20:00 uur-21:30 uur Sprint Training Junioren B en ouder René Vaessen
Dinsdag 09:00 uur-10:15 uur Looptraining voor recreanten (volwassenen) op de weg Karin Pijpers
19:00 uur Talenten Looptraining (op uitnodiging) Guido Klaassen
Woensdag 18:00 uur-19:00 uur Pupillen B, C en mini Daisy Ackema, Manuela Zwick, Sidney Steijvers, Tanja Ehren
18:30 uur-19:30 uur Duurloop vertrek vanaf de atletiekbaan  
18:30 uur-19:45 uur Junioren D Denice Geraedts, Eric Vaessen
19:00 uur-20:00 uur Pupillen A Daisy Ackema, Luca Bopp, Marcel Vaessen, Sidney Steijvers
20:00 uur-21:15 uur Algemene training Jun C,B,A en ouder Denice Geraedts, Jim Vaughan, Jorick Horstermans, Marcel Vaessen
Donderdag 09:00 uur-10:30 uur Looptraining voor recreanten (volwassenen) alle niveau's Frank Bouts, Gerard Mooijekind, Petra van Tongeren, Toon Reichgelt, Wim Teeuw
19:00 uur-20:00 uur Looptraining voor recreanten (volwassenen) alle niveau's Jan Suylen, John Kreemers, John Stroeken, Mario Lomans, Patrick Goertz, Ruud Bremmers, Sonja Cantelberg, Thijs Bemelen, Vicky Jeurissen
19:15 uur Werptraining Jorick Horstermans, Wim Coenen
Vrijdag 18:00 uur-19:00 uur Pupillen A 1e Jaars Marcel Vaessen, Wouter Revenberg
19:00 uur-20:00 uur Pupillen A 2e Jaars Luca Bopp, Remco Stribos
19:15 uur-20:30 uur Sprint Training René Vaessen
19:15 uur-20:45 uur Spring Training Marcel Vaessen
Zaterdag 09:30 uur-10:45 uur Junioren C Bjorn van Rijswick, Guido Klaassen, Thies Coenen
09:30 uur-10:45 uur Looptraining voor recreanten (volwassenen) alle niveau's Jan Suylen, John Kreemers, John Stroeken, Marian Zonnevijlle, Mario Lomans, Patrick Goertz
09:30 uur-10:45 uur Junioren D Eric Vaessen, Goos Meuwissen
10:00 uur-11:00 uur Pupillen B, C en mini Manuela Zwick, Roy Babic, Sidney Steijvers
10:00 uur-11:00 uur Rolstoel atleten Wim Coenen
10:45 uur-12:00 uur Algemene training Jun B, A en ouder Guido Klaassen, Pie Meuwissen, Thies Coenen
 

Al deze trainingen worden gehouden op de atletiekbaan op Sportpark De Wijher te Roermond

Trainers Coordinatoren : Roy Babic Pupillen
Remco Stribos Junioren, Senioren en Masters
Mario Lomans Lopen