Swift Atletiek

Trainingstijden 1 november 2019 t/m 1 november 2020

Dag Tijd Training Trainer(s)
Maandag 19:00 uur Werptraining Wim Coenen
19:00 uur-20:00 uur Sprint Training Junioren CD René Vaessen
19:00 uur-20:00 uur Looptraining Jeugd Nick Wanten
19:00 uur-20:15 uur Looptraining voor recreanten (volwassenen) alle niveau's Jan Suylen, John Stroeken, Mario Lomans, Patrick Goertz, Ruud Bremmers, Vicky Jeurissen
20:00 uur-21:30 uur Sprint Training Junioren B en ouder René Vaessen
Dinsdag 09:00 uur-10:15 uur Looptraining voor recreanten (volwassenen) op de weg Karin Pijpers
19:00 uur Talenten Looptraining (op uitnodiging) Guido Klaassen
Woensdag 18:00 uur-19:00 uur Pupillen B, C en mini Emmelijn van Eldik, Manuela Zwick, Sidney Steijvers
18:30 uur-19:30 uur Duurloop vertrek vanaf de atletiekbaan  
18:30 uur-19:45 uur Junioren D Denice Geraedts, Eric Vaessen
18:30 uur-21:15 uur Sprint training op uitnodiging Jim Vaughan
19:00 uur-20:00 uur Pupillen A Marcel Vaessen, Roy Babic, Sidney Steijvers, Wouter Revenberg
20:00 uur-21:15 uur Algemene training Jun C,B,A en ouder Denice Geraedts, Jim Vaughan, Jorick Horstermans, Marcel Vaessen
Donderdag 09:00 uur-10:30 uur Looptraining voor recreanten (volwassenen) alle niveau's Gerard Mooijekind, Petra van Tongeren, Toon Reichgelt, Wim Teeuw
19:00 uur-20:15 uur Looptraining voor recreanten (volwassenen) alle niveau's Jan Suylen, John Stroeken, Mario Lomans, Patrick Goertz, Ruud Bremmers, Sonja Cantelberg, Thijs Bemelen, Vicky Jeurissen
19:15 uur Werptraining Jorick Horstermans, Wim Coenen
Vrijdag 18:00 uur-19:00 uur Pupillen A 2e Jaars Marcel Vaessen, Milkias Musse Haile
19:00 uur-20:00 uur Pupillen A 1e Jaars Roy Babic
19:15 uur-20:30 uur Sprint Training René Vaessen
19:15 uur-20:45 uur Spring Training Marcel Vaessen
Zaterdag 09:15 uur-10:30 uur Junioren C Bjorn van Rijswick, Guido Klaassen, Thies Coenen
09:15 uur-10:30 uur Junioren D Eric Vaessen, Goos Meuwissen, Remco Stribos
09:30 uur-10:30 uur Pupillen B, C en mini Madelief Vaessen, Sidney Steijvers
09:30 uur-10:45 uur Looptraining voor recreanten (volwassenen) alle niveau's Jan Suylen, John Kreemers, John Stroeken, Marian Zonnevijlle, Mario Lomans, Patrick Goertz
10:00 uur-11:00 uur Rolstoel atleten Wim Coenen
10:45 uur-12:00 uur Algemene training Jun B, A en ouder Guido Klaassen
 

Al deze trainingen worden gehouden op de atletiekbaan op Sportpark De Wijher te Roermond

Trainers Coordinatoren : Roy Babic Pupillen
Remco Stribos Junioren, Senioren en Masters
Mario Lomans Lopen