Swift Atletiek

Wedstrijd Uitslagen

zaterdag 22 juni 2019
3e CD Competitie Someren
JD
Tijl Ruesink 80 m 11,71 sec. +0.1m/s 7e 24,59 km/h
Max Verstraeten 80 m 12,15 sec. +1.3m/s 9e 23,70 km/h
Sam Geraeds 80 m 12,27 sec. +0.1m/s 12e 23,47 km/h
Thomas Penzes 80 m 12,45 sec. +1.3m/s 13e 23,13 km/h
Nils van Leipsig 80 m 12,64 sec. +1.3m/s 15e 22,78 km/h
Timo van Bergen 1000 m 3:29,01 min. 7e 17,22 km/h
Nils van Leipsig 1000 m 3:49,05 min. 15e 15,72 km/h
Tijl Ruesink 80 m Horden 76,2 cm 15,68 sec. -0.1m/s 6e 18,37 km/h
Max Verstraeten 80 m Horden 76,2 cm 17,50 sec. +1.0m/s 11e 16,46 km/h
Nils van Leipsig 80 m Horden 76,2 cm 18,18 sec. +1.0m/s 13e 15,84 km/h
Dave Damen Kogel 3 kg 7,26 m. 5e
Ruben van Dijk Kogel 3 kg 4,89 m. 13e
Max Verstraeten Discus 1 kg 12,70 m. 9e
Timo van Bergen Speer 400 g 30,13 m. 1e
Sam Geraeds Speer 400 g 23,82 m. 3e
Thomas Penzes Speer 400 g 17,27 m. 6e
Dave Damen Verspringen 4,35 m. +0.0m/s 2e
Raf Vaessen Verspringen 3,84 m. -0.9m/s 7e
Jop de Wit Verspringen 3,59 m. -0.9m/s 9e
Ruben van Dijk Verspringen 3,05 m. -1.5m/s 16e
Raf Vaessen Hoogspringen 1,20 m. 8e
Jop de Wit Hoogspringen 1,20 m. 8e
Timo van Bergen,
Dave Damen,
Tijl Ruesink,
Raf Vaessen
4x80m 44,83 sec. 2e 25,70 km/h
Ruben van Dijk,
Sam Geraeds,
Thomas,
Penzes,
Jop de Wit
4x80m 50,96 sec. 6e 22,61 km/h
 
MD
Marit van Leipsig 60 m 8,97 sec. +4.7m/s 5e 24,08 km/h
Sarah van Dielen 60 m 9,61 sec. +4.7m/s 12e 22,48 km/h
Fajah Peters 60 m Horden 76,2 cm 12,65 sec. +2.3m/s 7e 17,08 km/h
Sarah van Dielen 60 m Horden 76,2 cm 12,80 sec. +1.6m/s 9e 16,88 km/h
Myrthe Hustinx Kogel 2 kg 6,45 m. 9e
Myrthe Hustinx Discus 0,75 kg 14,1 m. 5e
Fajah Peters Verspringen 3,67 m. +0.0m/s 6e
Marit van Leipsig Verspringen 3,46 m. +0.0m/s 8e
Sarah van Dielen,
Myrthe Hustinx,
Martit van Leipsig,
Faja Peters
4x60m 36,24 sec. 5e 23,84 km/h
 
MC
Lisanne de Vreede 80 m 10,96 sec. -1.7m/s 3e 26,28 km/h
Sophie Cantelberg 80 m 11,61 sec. +1.1m/s 11e 24,81 km/h
Frauke Classen 80 m 11,63 sec. +2.8m/s 12e 24,76 km/h
Frauke Classen 800 m 3:07,75 min. 16e 15,34 km/h
Femke Wolfs 800 m 3:08,65 min. 17e 15,27 km/h
Roos Welten 800 m 3:19,39 min. 18e 14,44 km/h
Lisanne de Vreede 300 m Horden 76,2 cm 48,71 sec. 1e 22,17 km/h
Roos Welten Kogel 3 kg 4,70 m. 12e
Femke Wolfs Speer 500 g (vanaf 2008) 10,08 m. 16e
Fenne Cantelberg Verspringen 4,45 m. -0.2m/s 3e
Sophie Cantelberg Verspringen 3,92 m. +0.9m/s 11e
Fenne Cantelberg Hoogspringen 1,35 m. 4e
Femke Wolfs Hoogspringen 1,10 m. 15e
Fenne Cantelberg,
Sophie Cantelberg,
Frauke Classen,
Lisanne de Vreede
4x80m 42,62 sec. 2e 27,03 km/h
 

zondag 16 juni 2019
3e Senioren Competitie Kerkrade
JB
Milkiyas Musse Haile 100 m 11,82 sec. -0.6m/s 4e 30,46 km/h
Sten Driessen 100 m 12,52 sec. +0.2m/s 20e 28,75 km/h
Milkiyas Musse Haile 400 m 54,72 sec. 6e 26,32 km/h
Mike Dahmen 800 m 2:23,35 min. 16e 20,09 km/h
Sten Driessen Verspringen 5,32 m. +2.0m/s 13e
 
JA
Julian Leeffers 100 m 12,22 sec. +0.4m/s 12e 29,46 km/h
Julian Leeffers 200 m 25,12 sec. -0.8m/s 14e 28,66 km/h
Pie Meuwissen 200 m 25,57 sec. -0.8m/s 19e 28,16 km/h
Thies Coenen Kogel 7,26 kg 11,38 m. 4e
Thies Coenen Kogelslingeren 7,26 kg 30,62 m. 5e
 
MB
Madelief Vaessen 100 m Horden 84,0 cm 18,23 sec. +0.8m/s 3e 19,75 km/h
Madelief Vaessen Verspringen 4,74 m. -1.1m/s 2e
 
MA
Hannah Cranen 100 m 12,99 sec. +0.3m/s 6e 27,71 km/h
Hannah Cranen 200 m 27,43 sec. +1.4m/s 7e 26,25 km/h
Nicole Dahmen 400 m 64,46 sec. 4e 22,34 km/h
Sara Rey Kogelslingeren 4 kg 34,87 m. 1e
Marlou Knijnenburg Verspringen 4,34 m. -0.3m/s 11e
Marlou Knijnenburg Hoogspringen 1,45 m. 1e
 
Mannen
Guus Baeten 100 m 13,91 sec. +0.1m/s 25,88 km/h
Guus Baeten 400 m 65,52 sec. 17e 21,98 km/h
Rik van der Sterren 5000 m 16:00,39 min. 1e 18,74 km/h
Guido Klaassen 110 m Horden 106,7 cm 19,21 sec. -0.8m/s 9e 20,61 km/h
Jorick Horstermans Kogel 7,26 kg 9,41 m. 8e
Bart Zijlstra Kogel 7,26 kg 7,58 m. 20e
Jorick Horstermans Kogelslingeren 7,26 kg 27,38 m. 6e
Bart Zijlstra Kogelslingeren 7,26 kg 14,38 m. 17e
Fabian Buijzen Verspringen 5,58 m. -1.3m/s 6e
Marco Caspers Hoogspringen 1,90 m. 1e
Milkiyas Musse Haile,
Pie Meuwissen,
Goos Meuwissen,
Fabian Buijzen
4x400m 3:47,37 min. 6e 25,33 km/h
 
Vrouwen
Dagmara Killaars 100 m 12,92 sec. -0.2m/s 4e 27,86 km/h
Dagmara Killaars 200 m 27,38 sec. +1.4m/s 5e 26,30 km/h
Emmelijn van Eldik 400 m 66,63 sec. 7e 21,61 km/h
Nicole Barten Kogel 4 kg 9,25 m. 5e
Daisy Ackema Kogel 4 kg 7,21 m. 14e
Daisy Ackema Kogelslingeren 4 kg 25,08 m. 5e
Hannah Cranen,
Nicole Dahmen,
Maud Aretz,
Julia Dahmen
4x400m 4:18,13 min. 2e 22,31 km/h
 
M55+
Jan van de Winkel 5000 m 19:18,51 min. 17e 15,54 km/h
 
V40+
Julia Dahmen 1500 m 4:59,11 min. 1e 18,05 km/h
 

woensdag 12 juni 2019
Alemannia- Abendsportfest Aken (D)
JB
Matyas Kerekgyarto Kogel 5 kg 17,41 m. 1e
Matyas Kerekgyarto Kogelslingeren 5 kg 57,54 m. 1e
 

zondag 9 juni 2019
Pinkstermeerkampen Amstelveen
MC
Boglarka Kerekgyarto 150 m 19,96 sec. -0.3m/s 27,05 km/h
Boglarka Kerekgyarto 600 m 1:48,52 min. 19,90 km/h
Boglarka Kerekgyarto 80 m Horden 76,2 cm 12,38 sec. +0.0m/s 23,26 km/h
Boglarka Kerekgyarto Kogel 3 kg 11,45 m.
Boglarka Kerekgyarto Speer 500 g (vanaf 2008) 30,85 m.
Boglarka Kerekgyarto Verspringen 4,58 m. +0.3m/s
Boglarka Kerekgyarto Hoogspringen 1,39 m.
Boglarka Kerekgyarto 7-kamp MC (vanaf 2011) 4011 punten 1e
 

vrijdag 7 juni 2019
Avondwedstrijd Circuit 14' Eindhoven
JB
Goos Meuwissen Speer 700 g 45,63 m.
 

vrijdag 7 juni 2019
Soester Avondwedstrijd Soest
Vrouwen
Nicole Barten Kogel 4 kg 9,37 m.
Nicole Barten Discus 1 kg 29,38 m.
 

donderdag 6 juni 2019
LImbra Avond wedstrijd Venlo
JD
Dave Damen 80 m 11,33 sec. +1.1m/s 25,42 km/h
Thijs Bongers 600 m 2:05,04 min. 17,27 km/h
Thijs Bongers Kogel 3 kg 7,92 m.
Dave Damen Verspringen 4,57 m. +1.1m/s
 
JB
Milkiyas Musse Haile 100 m 11,89 sec. +0.8m/s 30,28 km/h
Milkiyas Musse Haile 400 m 54,33 sec. 26,50 km/h
Matyas Kerekgyarto Kogel 5 kg 16,83 m.
Matyas Kerekgyarto Discus 1,5 kg 47,29 m.
 
JA
Julian Leeffers 100 m 12,18 sec. +1.6m/s 29,56 km/h
Thies Coenen Kogel 6 kg 12,94 m.
Thies Coenen Discus 1,75 kg 29,19 m.
 
MC
Fenne Cantelberg 150 m 21,55 sec. -0.2m/s 25,06 km/h
Boglarka Kerekgyarto Kogel 3 kg 10,48 m.
Fenne Cantelberg Verspringen 4,40 m.
 
MA
Hannah Cranen 400 m 63,07 sec. 22,83 km/h
Nicole Dahmen 400 m 66,15 sec. 21,77 km/h
 
Vrouwen
Daisy Ackema Kogel 4 kg 7,89 m.
Daisy Ackema Discus 1 kg 25,18 m.
 
V40+
Julia Dahmen 400 m 61,30 sec. 23,49 km/h
 

zaterdag 1 juni 2019
Open Brabantse Kampioenschappen Meerkamp Gemert
JD
Dave Damen 80 m 11,07 sec. +1.1m/s 26,02 km/h
Raf Vaessen 80 m 11,76 sec. +1.7m/s 24,49 km/h
Dave Damen 1000 m 3:45,89 min. 15,94 km/h
Raf Vaessen 1000 m 4:13,63 min. 14,19 km/h
Dave Damen 80 m Horden 76,2 cm 15,56 sec. 18,51 km/h
Raf Vaessen 80 m Horden 76,2 cm 16,62 sec. 17,33 km/h
Dave Damen Kogel 3 kg 9,37 m.
Raf Vaessen Kogel 3 kg 6,88 m.
Dave Damen Speer 400 g 25,35 m.
Raf Vaessen Speer 400 g 13,71 m.
Dave Damen Verspringen 4,43 m. +0.6m/s
Raf Vaessen Verspringen 4,11 m. -0.7m/s
Dave Damen Hoogspringen 1,35 m.
Raf Vaessen Hoogspringen 1,25 m.
Dave Damen 7-Kamp JD 3267 punten. 7e
Raf Vaessen 7-Kamp JD 2456 punten. 8e
 
MC
Boglarka Kerekgyarto 150 m 19,54 sec. +0.5m/s 27,64 km/h
Boglarka Kerekgyarto 600 m 1:49,55 min. 19,72 km/h
Boglarka Kerekgyarto 80 m Horden 76,2 cm 12,09 sec. -0.2m/s 23,82 km/h
Boglarka Kerekgyarto Kogel 3 kg 11,38 m.
Boglarka Kerekgyarto Speer 500 g (vanaf 2008) 30,31 m.
Boglarka Kerekgyarto Verspringen 4,85 m. -0.1m/s
Boglarka Kerekgyarto Hoogspringen 1,35 m.
Boglarka Kerekgyarto 7-kamp MC (vanaf 2011) 4083 punten 1e
 

donderdag 30 mei 2019
2e Goudse Kaas- en Stroopwafelwedstrijd Gouda
Vrouwen
Nicole Barten 100 m 14,04 sec. -0.9m/s 25,64 km/h
Nicole Barten Kogel 4 kg 9,05 m.
Nicole Barten Discus 1 kg 28,41 m.
Nicole Barten Speer 600 g (vanaf 1999) 26,05 m.
 

donderdag 30 mei 2019
Harry Schulting Games Vught
Mannen
Pim Lambregts 3000 m 8:42,15 min. 20e 20,68 km/h
 

donderdag 30 mei 2019
International Amsterdam Battle U18 Amsterdam
JB
Matyas Kerekgyarto Discus 1,5 kg 47,05 m. 5e
Matyas Kerekgyarto Kogelslingeren 5 kg 56,43 m. 3e
 
MC
Boglarka Kerekgyarto Kogel 3 kg 12,18 m. 3e
Boglarka Kerekgyarto Verspringen 4,65 m. +1.0m/s 4e
 

zondag 26 mei 2019
Nationale A Games Soest
MPA
Amy Damen 60 m 9,64 sec. +0.1m/s 20e 22,41 km/h
Amy Damen Verspringen 3,84 m. 26e
Amy Damen 60 m Horden 50cm 11,60 sec +1.8m/s 20e
 

zondag 26 mei 2019
2e Senioren Competitie Helmond
JB
Milkiyas Musse Haile 100 m 11,92 sec. -1.3m/s 6e 30,20 km/h
Sten Driessen 100 m 12,46 sec. -1.8m/s 17e 28,89 km/h
Milkiyas Musse Haile 200 m 24,47 sec. -1.4m/s 8e 29,42 km/h
Goos Meuwissen Speer 800 g (vanaf 1986) 45,54 m. 1e
Sten Driessen Verspringen 5,48 m. -1.4m/s 11e
 
JA
Julian Leeffers 200 m 25,01 sec. +0.0m/s 13e 28,79 km/h
Julian Leeffers 400 m 57,06 sec. 11e 25,24 km/h
Laurens Handels 400 m 59,45 sec. 14e 24,22 km/h
Pie Meuwissen 400 m Horden 91,4 cm 73,18 sec. 16e 19,68 km/h
Thies Coenen Kogel 7,26 kg 11,09 m. 5e
Laurens Handels Hoogspringen 1,75 m. 7e
Julian Leeffers,
Goos Meuwissen,
Pie Meuwissen,
Milkias Musse Haile
4x100m 46,96 sec. 6e 30,66 km/h
 
MB
Madelief Vaessen 100 m 13,70 sec. +1.4m/s 7e 26,28 km/h
Nina Vijgen Speer 600 g (vanaf 1999) 16,79 m. 15e
Madelief Vaessen Hink-stapsprong 10,13 m. +0.0m/s 2e
 
MA
Hannah Cranen 200 m 27,09 sec. +0.3m/s 5e 26,58 km/h
Nicole Dahmen 400 m 66,52 sec. 6e 21,65 km/h
Hannah Cranen 400 m Horden 76,2 cm 70,94 sec. 2e 20,30 km/h
Marlou Knijnenburg Speer 600 g (vanaf 1999) 13,11 m. 21e
Marlou Knijnenburg Hoogspringen 1,45 m. 3e
 
Mannen
Daan van Herpt 100 m 13,33 sec. -0.5m/s 25e 27,01 km/h
Daan van Herpt 200 m 27,05 sec. +0.4m/s 22e 26,62 km/h
Nick Wanten 1500 m 4:58,56 min. 17e 18,09 km/h
Jorick Horstermans Kogel 7,26 kg 10,03 m. 8e
Marco Caspers Speer 800 g (vanaf 1986) 38,90 m. 8e
Jorick Horstermans Speer 800 g (vanaf 1986) 28,09 m. 23e
Marco Caspers Hoogspringen 1,90 m. 1e
Guido Klaassen Polsstokhoogspringen 2,70 m. 7e
 
Vrouwen
Dagmara Killaars 100 m 12,97 sec. +0.1m/s 3e 27,76 km/h
Dagmara Killaars 200 m 27,75 sec. +0.3m/s 8e 25,95 km/h
Emmelijn van Eldik 800 m 2:38,38 min. 7e 18,18 km/h
Nicole Barten Kogel 4 kg 9,55 m. 4e
Madelief Vaessen,
Hannah Cranen,
Dagmara Killaars,
Nicole Barten
4x100m 51,84 sec. 2e 27,78 km/h
 
M55+
Jan van de Winkel 1500 m 5:09,83 min. 22e 17,43 km/h
 
V40+
Julia Dahmen 3000 m 11:05,73 min. 5e 16,22 km/h
 
V45+
Suzan Handels-Wiertz 3000 m 15:11,67 min. 15e 11,85 km/h
 

zaterdag 25 mei 2019
2e CD Competitie Weert
JD
Dave Damen 80 m 11,07 sec. +1.5m/s 2e 26,02 km/h
Tijl Ruesink 80 m 11,67 sec. +1.5m/s 7e 24,68 km/h
Sam Geraeds 80 m 11,81 sec. +1.5m/s 12e 24,39 km/h
Nils van Leipsig 80 m 12,76 sec. +0.2m/s 15e 22,57 km/h
Max Verstraeten 80 m 13,00 sec. +1.5m/s 20e 22,15 km/h
Thomas Penzes 80 m 12,8 sec. +1.5m/s 16e 22,09 km/h
Timo van Bergen 1000 m 3:24,40 min. 6e 17,61 km/h
Thijs Bongers 1000 m 3:52,09 min. 15e 15,51 km/h
Nils van Leipsig 1000 m 3:56,67 min. 19e 15,21 km/h
Tijl Ruesink 80 m Horden 76,2 cm 16,26 sec. +0.4m/s 8e 17,71 km/h
Max Verstraeten 80 m Horden 76,2 cm 16,82 sec. +0.4m/s 10e 17,12 km/h
Jop de Wit 80 m Horden 76,2 cm 18,83 sec. -0.1m/s 18e 15,29 km/h
Timo van Bergen Kogel 3 kg 9,76 m. 1e
Thijs Bongers Kogel 3 kg 8,52 m. 2e
Max Verstraeten Discus 1 kg 11,51 m. 11e
Dave Damen Verspringen 4,25 m. -1.1m/s 2e
Thomas Penzes Verspringen 3,72 m. +0.0m/s 7e
Raf Vaessen Verspringen 3,68 m. +0.0m/s 9e
Tijl Ruesink Hoogspringen 1,20 m. 6e
Raf Vaessen Hoogspringen 1,20 m. 6e
Sam Geraeds Hoogspringen 1,20 m. 6e
Jop de Wit Hoogspringen 1,10 m. 16e
Dave Damen,
Thijs Bongers,
Raf Vaessen,
Timo van Bergen
4x80m 44,68 sec. 1e 25,78 km/h
Sam Geraeds,
Nils van Leipsig,
Thomas Penzes,
Jop de Wit
4x80m 49,32 sec. 4e 23,36 km/h
 
JC
Jarno Timmermans 150 m 19,49 sec. +0.6m/s 7e 27,71 km/h
Sjoerd van Wingerden 150 m 21,01 sec. +0.6m/s 15e 25,70 km/h
Sjoerd van Wingerden Kogel 4 kg 6,35 m. 12e
Jarno Timmermans Verspringen 4,53 m. +0.0m/s 7e
 
MD
Marit van Leipsig 60 m 9,08 sec. -0.3m/s 5e 23,79 km/h
Sarah van Dielen 60 m 9,49 sec. -0.3m/s 13e 22,76 km/h
Elke Bens 60 m 9,90 sec. +0.6m/s 16e 21,82 km/h
Fajah Peters 1000 m 4:05,82 min. 14e 14,64 km/h
Marit van Leipsig 1000 m 4:06,02 min. 15e 14,63 km/h
Fajah Peters 60 m Horden 76,2 cm 12,92 sec. -0.1m/s 7e 16,72 km/h
Sarah van Dielen 60 m Horden 76,2 cm 12,93 sec. -0.1m/s 8e 16,71 km/h
Myrthe Hustinx Kogel 2 kg 6,20 m. 11e
Elke Bens Kogel 2 kg 4,58 m. 17e
Myrthe Hustinx Speer 400 g 10,03 m. 12e
Elke Bens Speer 400 g 8,00 m. 14e
Fajah Peters Verspringen 3,33 m. -0.1m/s 6e
Marit van Leipsig Verspringen 3,08 m. -2.6m/s 12e
Sarah van Dielen Hoogspringen 1,20 m. 10e
Myrthe Hustinx Hoogspringen 1,15 m. 11e
 
MC
Boglarka Kerekgyarto 150 m 19,90 sec. +0.9m/s 2e 27,14 km/h
Lisanne de Vreede 150 m 20,42 sec. +0.9m/s 4e 26,44 km/h
Eline Konings 150 m 21,99 sec. +1.3m/s 13e 24,56 km/h
Eline Konings 800 m 2:37,82 min. 7e 18,25 km/h
Lieke Rijk 800 m 2:52,97 min. 15e 16,65 km/h
Frauke Classen 800 m 3:04,65 min. 21e 15,60 km/h
Boglarka Kerekgyarto 80 m Horden 76,2 cm 12,12 sec. +1.2m/s 2e 23,76 km/h
Lieke Rijk 80 m Horden 76,2 cm 17,43 sec. +0.8m/s 14e 16,52 km/h
Boglarka Kerekgyarto Kogel 3 kg 11,37 m. 3e
Bibi Dohmen Kogel 3 kg 7,82 m. 6e
Bibi Dohmen Discus 1 kg 19,76 m. 4e
Lisanne de Vreede Discus 1 kg 19,18 m. 6e
Lieke Rijk Speer 500 g (vanaf 2008) 29,48 m. 3e
Bente Boerland Speer 500 g (vanaf 2008) 14,86 m. 16e
Fenne Cantelberg Verspringen 4,35 m. +0.0m/s 5e
Sophie Cantelberg Verspringen 4,04 m. -1.7m/s 8e
Fenne Cantelberg Hoogspringen 1,45 m. 1e
Bente Boerland Hoogspringen 1,30 m. 7e
Bente Boerland,
Sophie Cantelberg,
Lisanne de Vreede,
Frauke Classen
4x80m 44,51 sec. 5e 25,88 km/h
 

donderdag 23 mei 2019
Asterix Baan Wedstrijd Eindhoven
MA
Hannah Cranen 60 m 8,28 sec. +0.1m/s 3e 26,09 km/h
Hannah Cranen 100 m 13,09 sec. -0.1m/s 3e 27,50 km/h
Hannah Cranen 200 m 27,28 sec. +0.4m/s 4e 26,39 km/h
 

zondag 19 mei 2019
Atletic champs Roermond
JMP
Olivier van Tuijl 40m AC 7,3 sec. 19,73 km/h
Sieb Grobbenhaar 40m AC 7,5 sec. 19,20 km/h
Igor Peeters 40m AC 8,5 sec. 16,94 km/h
Joël Helgers 40m AC 9,1 sec. 15,82 km/h
 
JPC
Faas Mevissen 40m AC 7,9 sec. 18,23 km/h
Sten Franssen 40m AC 8,1 sec. 17,78 km/h
 
JPB
Koen Deckers 40m AC 7,3 sec. 19,73 km/h
Cas Glaudemans 40m AC 7,4 sec. 19,46 km/h
Noah Babic 40m AC 7,5 sec. 19,20 km/h
Niek Janssen 40m AC 7,6 sec. 18,95 km/h
Pepijn Afman 40m AC 7,7 sec. 18,70 km/h
Jeffrey van Nuil 40m AC 7,9 sec. 18,23 km/h
Teun Wolters 40m AC 7,9 sec. 18,23 km/h
 
JPA
Roi Schoemakers 60m AC 9,5 sec. 22,74 km/h
Stijn Crins 60m AC 9,6 sec. 22,50 km/h
Gijs Deckers 60m AC 9,7 sec. 22,27 km/h
Sef Cantelberg 60m AC 9,8 sec. 22,04 km/h
Raf Wolters 60m AC 9,8 sec. 22,04 km/h
Moos Mevissen 60m AC 10,1 sec. 21,39 km/h
Daan Geraeds 60m AC 10,2 sec. 21,18 km/h
Thom Kessels 60m AC 10,6 sec. 20,38 km/h
Silas Baak 60m AC 10,6 sec. 20,38 km/h
Joas de Zeeuw 60m AC 10,9 sec. 19,82 km/h
Tristan Mestrom 60m AC 11,0 sec. 19,64 km/h
Lucas Falck 60m AC 11,0 sec. 19,64 km/h
Noah Helgers 60m AC 11,3 sec. 19,12 km/h
Michael Mertens 60m AC 11,3 sec. 19,12 km/h
Tijn van Havere 60m AC 12,4 sec. 17,42 km/h
Bram Linders 60m AC 12,8 sec. 16,88 km/h
 
MMP
Pien Koumans 40m AC 7,4 sec. 19,46 km/h
Jenna Bonaparte 40m AC 7,7 sec. 18,70 km/h
Ela Verlinden 40m AC 8,5 sec. 16,94 km/h
Yvah Berben 40m AC 9,2 sec. 15,65 km/h
 
MPC
Lotte van Havere 40m AC 7,6 sec. 18,95 km/h
 
MPB
Anne Dohmen 40m AC 7,0 sec. 20,57 km/h
Pleun Cillekens 40m AC 7,2 sec. 20,00 km/h
Renee Lammerts 40m AC 7,3 sec. 19,73 km/h
Sjuulke Tersmette 40m AC 7,3 sec. 19,73 km/h
Madelon Mestrom 40m AC 7,8 sec. 18,46 km/h
Saar Beek 40m AC 8,0 sec. 18,00 km/h
Marah Berben 40m AC 8,3 sec. 17,35 km/h
 
MPA
Amy Damen 60m AC 9,8 sec. 22,04 km/h
Sarah Geraets 60m AC 11,0 sec. 19,64 km/h
Jonie van der Goor 60m AC 11,1 sec. 19,46 km/h
Nicky Snellens 60m AC 11,3 sec. 19,12 km/h
Evi Thoneick 60m AC 11,4 sec. 18,95 km/h
Emma Nieskens 60m AC 11,6 sec. 18,62 km/h
Jasmina Schmitz 60m AC 11,8 sec. 18,31 km/h
Noa Zanders 60m AC 11,8 sec. 18,31 km/h
Florense Revenberg 60m AC 12,0 sec. 18,00 km/h
Amy Damen 60m hrd AC 10,7 sec. 20,19 km/h
Amy Damen Meters maken 6min AC 1300,00 m.
Amy Damen Vortex werpen AC 24,50 m.
Amy Damen Discuswerpen AC 16,50 m.
Amy Damen Verspringen AC 3,55 m.
 

zondag 19 mei 2019
NK Masters Gouda
M65+
Jan van Hooft Kogel 5 kg 9,33 m. 4e
Jan van Hooft Speer 600 g (vanaf 1999) 28,54 m. 2e
Jan van Hooft Gewichtwerpen 9,08 kg 12,35 m. 2e
 
M70+
Jan Titulaer Speer 500 g (vanaf 2008) 27,65 m. 6e
Jan Titulaer Gewichtwerpen 7,26 kg 15,09 m. 2e
 
V40+
Julia Dahmen 800 m 2:19,20 min. 1e 20,69 km/h
 

zaterdag 18 mei 2019
Ter Specke Bokaal Lisse
Mannen
Pim Lambregts 3000 m 8:44,15 min. 15e 20,60 km/h
 

zaterdag 18 mei 2019
NK Masters Gouda
M65+
Jan van Hooft Discus 1 kg 42,58 m. 1e
 

vrijdag 17 mei 2019
NK Masters Gouda
M65+
Jan van Hooft Kogelslingeren 5 kg 30,69 m. 2e
 
M70+
Jan Titulaer Kogelslingeren 4 kg 37,85 m. 3e
 

vrijdag 17 mei 2019
Circuit 14 Best
Emmelijn van Eldik 400 m 68,72 sec. 1e 20,95 km/h
 
JB
Milkiyas Musse Haile 100 m 12,02 sec. -0.5m/s 3e 29,95 km/h
Milkiyas Musse Haile 400 m 54,41 sec. 2e 26,47 km/h
 
MA
Hannah Cranen 100 m 13,25 sec. 0.0m/s 3e 27,17 km/h
Hannah Cranen 400 m 64,12 sec. 1e 22,46 km/h
 

dinsdag 14 mei 2019
LImbra Avond wedstrijd Weert
JD
Dave Damen 80 m 11,34 sec. +1.3m/s 3e 25,40 km/h
Thijs Bongers Kogel 3 kg 8,16 m. 1e
Thijs Bongers Kogelslingeren 3 kg 21,23 m. 1e
Dave Damen Verspringen 4,39 m. 3e
Raf Vaessen Verspringen 4,19 m. 4e
 
JB
Matyas Kerekgyarto Kogel 5 kg 16,18 m. 1e
Matyas Kerekgyarto Kogelslingeren 5 kg 53,12 m. 1e
 
JA
Julian Leeffers 100 m 12,11 sec. +1.2m/s 2e 29,73 km/h
Thies Coenen Kogel 6 kg 13,21 m. 1e
 
MC
Sophie Cantelberg 80 m 11,69 sec. +1.6m/s 6e 24,64 km/h
Boglarka Kerekgyarto 150 m 19,93 sec. +0.8m/s 2e 27,09 km/h
Boglarka Kerekgyarto Kogel 3 kg 11,84 m. 2e
Sophie Cantelberg Verspringen 3,93 m. +1.7m/s 8e
 
MB
Loren Djolo 100 m 12,88 sec. +2.6m/s 1e 27,95 km/h
 
MA
Hannah Cranen 100 m 13,09 sec. +2.6m/s 1e 27,50 km/h
Hannah Cranen 200 m 27,06 sec. +1.2m/s 1e 26,61 km/h
 
Mannen
Jorick Horstermans Kogel 7,26 kg 9,88 m. 1e
Jorick Horstermans Kogelslingeren 7,26 kg 25,52 m. 5e
 
Vrouwen
Daisy Ackema Kogelslingeren 4 kg 23,83 m. 4e
 
M55+
Jan van de Winkel 3000 m 11:20,80 min. 4e 15,86 km/h
 
M70+
Jan Titulaer Kogel 4 kg 36,33 m. 1e
 

zondag 12 mei 2019
2e A Competitie Sittard
JB
Milkiyas Musse Haile 100 m 11,86 sec. +1.7m/s 6e 30,35 km/h
Sten Driessen 100 m 12,42 sec. +0.4m/s 11e 28,99 km/h
Milkiyas Musse Haile 400 m 55,58 sec. 7e 25,91 km/h
Matyas Kerekgyarto Kogel 6 kg 14,57 m. 1e
Goos Meuwissen Speer 800 g (vanaf 1986) 42,68 m. 3e
Matyas Kerekgyarto Kogelslingeren 6 kg 46,90 m. 1e
Sten Driessen Verspringen 5,50 m. +0.7m/s 10e
 
JA
Thies Coenen Kogel 6 kg 12,83 m. 4e
Sten Driessen,
Goos Meuwissen,
Pie Meuwissen,
Milkiyas Musse Haile
4x100m 46,80 sec. 4e 30,77 km/h
 
MB
Ilse de Bouter 1500 m 6:27,54 min. 8e 13,93 km/h
Madelief Vaessen 100 m Horden 84,0 cm 18,97 sec. +0.5m/s 10e 18,98 km/h
Madelief Vaessen Verspringen 4,53 m. +0.0m/s 9e
 
MA
Hannah Cranen 100 m 13,10 sec. +1.2m/s 5e 27,48 km/h
Nicole Dahmen 100 m 14,90 sec. +0.7m/s 15e 24,16 km/h
Hannah Cranen 400 m 64,53 sec. 4e 22,32 km/h
Nicole Dahmen 800 m 2:44,54 min. 5e 17,50 km/h
Kimmy Koerts 1500 m 6:50,07 min. 10e 13,17 km/h
Kimmy Koerts 100 m Horden 84,0 cm 20,94 sec. 13e 17,19 km/h
Sara Rey Kogel 4 kg 7,39 m. 10e
Sara Rey Speer 600 g (vanaf 1999) 24,45 m. 4e
Maud Aretz Speer 600 g (vanaf 1999) 18,63 m. 10e
Sara Rey Kogelslingeren 4 kg 33,30 m. 2e
Steffie Bosboom Hoogspringen 1,45 m. 7e
Maud Aretz,
Hannah Cranen,
Nicole Damen,
Madelief Vaessen
4x100m 54,06 sec. 6e 26,64 km/h
 

dinsdag 7 mei 2019
Limbra baanwedstrijd Helmond
JD
Dave Damen 80 m 11,47 sec. +0.8m/s 1e 25,11 km/h
Dave Damen Verspringen 4,35 m. +1.2m/s 1e
Raf Vaessen Hoogspringen 1,25 m. 7e
 
JA
Thies Coenen Kogel 6 kg 12,72 m. 1e
 
MA
Hannah Cranen 100 m 13,37 sec. +0.4m/s 2e 26,93 km/h
Hannah Cranen 800 m 2:53,75 min. 3e 16,58 km/h
Hannah Cranen Verspringen 4,47 m. +0.0m/s 2e
 
Vrouwen
Dagmara Killaars 100 m 13,21 sec. +0.1m/s 1e 27,25 km/h
Dagmara Killaars Verspringen 4,44 m. +0.0m/s 1e
 
M55+
Jan van de Winkel 5000 m 19:32,10 min. 6e 15,36 km/h
 

zaterdag 4 mei 2019
Trackmeeting Utrecht
MA
Marlou Knijnenburg Verspringen 4,16 m. 0.5m/s