Swift Atletiek

Trainingstijden 1 november 2016 t/m 31 oktober 2017

Dag Tijd Training Trainer(s)
Maandag 19:00 uur-20:00 uur Looptraining op diverse niveau's Jan Suylen, John Kreemers, John Stroeken, Mario Lomans, Nico Ritchi, Patrick Goertz
19:00 uur-20:00 uur Jeugd Looptraining Roy Babic
19:00 uur-20:00 uur Sprint Training Junioren CD René Vaessen
19:00 uur-21:00 uur Werptraining Wim Coenen
20:00 uur-21:30 uur Sprint Training Junioren B en ouder René Vaessen
Dinsdag 09:00 uur-10:15 uur Looptraining op de weg Petra van Tongeren
19:00 uur Talenten Looptraining (op uitnodiging)  
19:00 uur Horden training Joop Smeets
19:00 uur-20:15 uur Hoog en Verspring training Marcel Vaessen
Woensdag 18:00 uur-19:00 uur Pupillen B, C en mini Daisy Ackema, Monika Goralska, Sidney Steijvers, Stan Ubachs
18:30 uur-19:30 uur 1e jaars Junioren D Liesje Knelissen, Marcel Vaessen, Pie Meuwissen
19:00 uur-20:15 uur Pupillen A Inge Stroeken, Monika Goralska, Sidney Steijvers, Stan Ubachs
19:00 uur-20:15 uur Junioren C Denice Geraedts, Remco Stribos, René Vaessen
19:30 uur-20:30 uur 2e jaars Junioren D Marcel Vaessen, Pie Meuwissen
19:30 uur-20:30 uur Duurloop vertrek vanaf de atletiekbaan  
20:15 uur-21:30 uur Algemene training Jun B en ouder Denice Geraedts, Remco Stribos, René Vaessen
Donderdag 09:00 uur-10:30 uur Looptraining recreanten Frank Bouts, Gerard Mooijekind, Hannie de Caluwe
19:00 uur-20:00 uur Looptraining voor prestatie gerichte lopers/sters en recreanten Jan Suylen, Jeroen Hommelberg, John Kreemers, John Stroeken, Mario Lomans, Nico Ritchi, Patrick Goertz
19:00 uur-21:00 uur Werptraining Jorick Horstermans, Wim Coenen
Vrijdag 19:15 uur-20:30 uur Sprint Training René Vaessen
19:15 uur-20:30 uur Talenten Looptraining (op uitnodiging) Guido Klaassen
19:15 uur-20:45 uur Spring Training (op uitnodiging) Marcel Vaessen
19:30 uur-20:30 uur Rolstoel atleten op afsprask Wim Coenen
Zaterdag 09:00 uur-10:00 uur Pupillen A Loes Donders, Monika Goralska, Roy Babic, Sara Rey
09:00 uur-10:15 uur Junioren C Fabian Buijzen, Guido Klaassen, Henk Meuwissen
09:30 uur-10:45 uur Looptraining recreanten op diverse niveau's Jan Suylen, John Kreemers, John Stroeken, Marian Zonnevijlle, Mario Lomans, Patrick Goertz
10:00 uur-11:00 uur Pupillen B, C en mini Loes Donders, Marjan Schmitz, Monika Goralska, Roy Babic, Sara Rey
10:00 uur-11:15 uur Junioren D Bjorn van Rijswick, Remco Stribos, Thies Coenen
10:30 uur-11:45 uur Algemene training Jun B en ouder Guido Klaassen
 

Al deze trainingen worden gehouden op de atletiekbaan op Sportpark De Wijher te Roermond

Trainers Coordinatoren : Monika Goralska Pupillen
Remco Stribos Junioren, Senioren en Masters
Mario Lomans Lopen