Swift Atletiek

Wedstrijd Uitslagen

zaterdag 30 juli 2016
Meeting voor Mol Kessel-Lo (B)
JA
Tarik Chaatouf 100 m 11,86 sec. -1.3m/s 30,35 km/h
Tarik Chaatouf 300 m 35,94 sec. 30,05 km/h
 
MC
Fabiënne van den Hombergh Kogelslingeren 4 kg 24,80 m. 8e
 

zaterdag 23 juli 2016
26th Memorial Rasschaert Ninove (B)
JA
Tarik Chaatouf 400 m 51,05 sec. 28,21 km/h
 

zaterdag 23 juli 2016
Internationale Werp 5-kamp Hilversum
M60+
Henk van Bakel Kogel 5 kg 10,48 m.
Henk van Bakel Discus 1 kg 36,53 m.
Henk van Bakel Speer 600 g (vanaf 1999) 34,01 m.
Henk van Bakel Kogelslingeren 5 kg 30,94 m.
Henk van Bakel Gewichtwerpen 9,08 kg 13,17 m.
Henk van Bakel Werp 5-kamp M60 3055 punten 9e
 
M70+
Frans de Laat Kogel 4 kg 13,84 m.
Frans de Laat Discus 1 kg 38,82 m.
Frans de Laat Speer 500 g (vanaf 2008) 26,69 m.
Frans de Laat Kogelslingeren 4 kg 39,60 m.
Frans de Laat Gewichtwerpen 7,26 kg 16,32 m.
Frans de Laat Werp 5-kamp M70 4077 punten 4e
 

vrijdag 22 juli 2016
(after) avondinstuif Roermond
M65+
Jan van Hooft Discus 1 kg 42,21 m. 1e
 

vrijdag 22 juli 2016
Avond Instuif Roermond
JD
Goos Meuwissen 80 m 11,16 sec. +0.2m/s 1e 25,81 km/h
Goos Meuwissen 150 m 21,05 sec. +1.1m/s 1e 25,65 km/h
Stijn Wolfhagen 1000 m 3:48,87 min. 7e 15,73 km/h
 
JC
Thies Coenen Kogel 4 kg 12,87 m. 1e
Thies Coenen Kogelslingeren 4 kg 39,82 m. 1e
 
JB
Tijn Vaessen 100 m 11,90 sec. +0.4m/s 2e 30,25 km/h
Pie Meuwissen 100 m 12,39 sec. -1.0m/s 4e 29,06 km/h
Bjorn van Rijswick 100 m 13,09 sec. +0.3m/s 5e 27,50 km/h
Tijn Vaessen 200 m 23,60 sec. +0.5m/s 2e 30,51 km/h
Pie Meuwissen 200 m 25,23 sec. +0.0m/s 5e 28,54 km/h
Anday Tekle 1500 m 4:41,84 min. 2e 19,16 km/h
Laurens Handels Hoogspringen 1,70 m. 1e
 
JA
Guus Winkelmolen 1500 m 4:21,11 min. 1e 20,68 km/h
Habtom Kesete Gerezgiheir 1500 m 4:49,78 min. 2e 18,63 km/h
 
MD
Jane Wanten 60 m 9,07 sec. +0.0m/s 2e 23,81 km/h
Nina Vijgen 60 m 9,64 sec. +0.0m/s 5e 22,41 km/h
Bibi Dohmen 60 m 9,87 sec. 6e 21,88 km/h
Frauke Classen 60 m 10,10 sec. +0.2m/s 8e 21,39 km/h
Maaike Andringa 60 m 10,27 sec. +0.2m/s 9e 21,03 km/h
Lisanne de Vreede 150 m 23,45 sec. -0.1m/s 2e 23,03 km/h
Frauke Classen 150 m 25,45 sec. -0.1m/s 5e 21,22 km/h
Jill Wanten 1000 m 3:20,87 min. 2e 17,92 km/h
Loren Djolo 1000 m 3:32,51 min. 3e 16,94 km/h
Jane Wanten 1000 m 3:36,68 min. 4e 16,61 km/h
Maaike Andringa 1000 m 4:21,57 min. 8e 13,76 km/h
Aleid Jacobs 1000 m 4:28,16 min. 9e 13,42 km/h
Renske Helwegen Kogel 2 kg 8,22 m. 4e
Lisanne de Vreede Kogel 2 kg 7,38 m. 5e
Bibi Dohmen Kogel 2 kg 7,05 m. 7e
Maaike Andringa Kogel 2 kg 5,56 m. 10e
Aleid Jacobs Kogelslingeren 2 kg 15,40 m. 2e
Lisanne de Vreede Verspringen 3,73 m. 3e
Aleid Jacobs Verspringen 3,25 m. 10e
Renske Helwegen Hoogspringen 1,25 m. 3e
Bibi Dohmen Hoogspringen 1,20 m. 6e
Nina Vijgen Hoogspringen 1,20 m. 6e
 
MC
Julie van de Wal 80 m 11,11 sec. 1e 25,92 km/h
Madelief Vaessen 80 m 11,39 sec. +0.2m/s 3e 25,29 km/h
Julie van de Wal 150 m 20,79 sec. +1.1m/s 2e 25,97 km/h
Ella Meuwissen Kogel 3 kg 8,48 m. 2e
Eefje Helwegen Kogel 3 kg 8,28 m. 3e
Ella Meuwissen Kogelslingeren 3 kg 43,60 m. 1e
Fabiënne van den Hombergh Kogelslingeren 3 kg 29,80 m. 3e
Eefje Helwegen Kogelslingeren 3 kg 23,27 m. 5e
Madelief Vaessen Hoogspringen 1,40 m. 3e
 
MB
Vivian Kurvers 100 m 15,85 sec. +0.5m/s 3e 22,71 km/h
Maud Waajen 200 m 28,59 sec. -0.6m/s 3e 25,18 km/h
Sabine Boonen Kogel 3 kg 10,27 m. 2e
Vivian Kurvers Kogel 3 kg 8,12 m. 3e
Sara Rey Kogelslingeren 3 kg 40,51 m. 3e
Sabine Boonen Kogelslingeren 3 kg 31,20 m. 4e
Steffie Bosboom Hoogspringen 1,50 m. 2e
 
MA
Lisanne Baetsen 100 m 13,66 sec. +0.5m/s 1e 26,35 km/h
Lisanne Baetsen 200 m 28,47 sec. -0.6m/s 1e 25,29 km/h
 
Mannen
Fabian Buijzen 100 m 12,39 sec. -1.0m/s 4e 29,06 km/h
Jorick Horstermans Kogel 7,26 kg 10,43 m. 1e
Jorick Horstermans Kogelslingeren 7,26 kg 27,37 m. 1e
 
Vrouwen
Elise Verhees 100 m 14,17 sec. +0.5m/s 1e 25,41 km/h
Elise Verhees 200 m 29,94 sec. -0.5m/s 1e 24,05 km/h
Monika Goralska Kogel 4 kg 7,75 m. 1e
Monika Goralska Verspringen 3,29 m. 1e
 
M35+
Remco Stribos 1500 m 5:12,09 min. 2e 17,30 km/h
 
M40+
René Vaessen 100 m 12,65 sec. +0.3m/s 1e 28,46 km/h
 
M45+
Eduard Wanten 1500 m 5:19,22 min. 1e 16,92 km/h
Ric Reulen 1500 m 5:45,22 min. 3e 15,64 km/h
 
M50+
Rob Geerling 100 m 13,89 sec. +0.5m/s 2e 25,92 km/h
Rob Geerling 200 m 28,57 sec. -0.6m/s 1e 25,20 km/h
 
M65+
Jan van Hooft Kogel 5 kg 10,03 m. 2e
Jan van Hooft Kogelslingeren 5 kg 34,44 m. 2e
 

vrijdag 22 juli 2016
Track Meeting 2 Wageningen
JB
Thom Reynders 1500 m 4:15,71 min. 2e 21,12 km/h
 
Mannen
Rik van der Sterren 5000 m 16:37,29 min. 25e 18,05 km/h
 

zaterdag 16 juli 2016
Instuif Bergen op Zoom
Mannen
Fabian Buijzen 100 m 12,19 sec. -2.0m/s 4e 29,53 km/h
Fabian Buijzen 200 m 24,48 sec. -0.8m/s 2e 29,41 km/h
 

zaterdag 16 juli 2016
Nacht van de Atletiek Heusden (B)
MD
Jill Wanten 1000 m 3:25,57 min. 12e 17,51 km/h
 
Mannen
Pim Lambregts 5000 m 15:18,90 min. 19,59 km/h
 

vrijdag 15 juli 2016
4e Trackmeeting Utrecht
JB
Thom Reynders 3000 m 9:12,11 min. 3e 19,56 km/h
 
Mannen
Rik van der Sterren 3000 m 9:23,32 min. 23e 19,17 km/h
 

zondag 10 juli 2016
Baanwedstrijd Kerkrade
MPA
Boglarka Kerekgyarto 60 m 9,29 sec. +0.2m/s 1e 23,25 km/h
Boglarka Kerekgyarto 1000 m 3:45,77 min. 2e 15,95 km/h
Boglarka Kerekgyarto Balw 180/200 g 36,05 m. 1e
Boglarka Kerekgyarto Verspringen 3,90 m. 1e
Boglarka Kerekgyarto Meerkamp pupillen 1604 punten. 1e
 
JD
Matyas Kerekgyarto Kogel 3 kg 11,83 m. 1e
 
JB
Tijn Vaessen 100 m 11,69 sec. +0.9m/s 2e 30,80 km/h
Tijn Vaessen 200 m 23,48 sec. +1.7m/s 2e 30,66 km/h
 
JA
Tarik Chaatouf 100 m 11,50 sec. +1.2m/s 1e 31,30 km/h
Tarik Chaatouf 200 m 22,85 sec. +0.8m/s 1e 31,51 km/h
 
MC
Madelief Vaessen 80 m 11,42 sec. +0.4m/s 4e 25,22 km/h
Madelief Vaessen 80 m Horden 76,2 cm 14,77 sec. -0.2m/s 3e 19,50 km/h
 

zaterdag 9 juli 2016
IPC Event EK Atletiek Amsterdam
T34 Wheeler Vrouwen
Desiree Vranken 100 m 19,81 sec. +1.3m/s 1e 18,17 km/h
 

dinsdag 5 juli 2016
Limbra Baanwedstrijd Venray
JD
Matyas Kerekgyarto Kogel 3 kg 11,56 m. 1e
Matyas Kerekgyarto Discus 1 kg 34,10 m. 1e
 
JC
Thies Coenen Kogel 4 kg 13,11 m. 1e
Thies Coenen Discus 1 kg 31,69 m. 1e
 
Mannen
Jorick Horstermans Kogel 7,26 kg 10,01 m. 2e
Jorick Horstermans Discus 2 kg 27,60 m. 2e
 
M60+
Henk van Bakel Kogel 5 kg 10,15 m. 4e
Henk van Bakel Discus 1 kg 39,07 m. 3e
 
M65+
Jan van Hooft Kogel 5 kg 9,84 m. 5e
Frans Klep Kogel 5 kg 8,08 m. 7e
Jan van Hooft Discus 1 kg 44,07 m. 1e
Frans Klep Discus 1 kg 31,60 m. 5e
 

zondag 3 juli 2016
NK Junioren Breda
JB
Tijn Vaessen 200 m 23,64 sec. +0.6m/s 30,46 km/h
Tijn Vaessen 200 m 23,87 sec. -0.9m/s 30,16 km/h
 
MC
Ella Meuwissen Kogelslingeren 3 kg 48,50 m. 3e
 

zaterdag 2 juli 2016
NK Junioren Breda
JB
Tijn Vaessen 100 m 11,72 sec. -1.1m/s 30,72 km/h
Tijn Vaessen 100 m 11,88 sec. -0.4m/s 30,30 km/h
Niek Brummans Kogelslingeren 5 kg 44,09 m. 5e
 
JA
Guus Winkelmolen 800 m 1:58,06 min. 6e 24,39 km/h
 

vrijdag 1 juli 2016
NK Junioren Breda
JB
Thom Reynders 3000 m 9:22,44 min. 9e 19,20 km/h
 
JA
Guus Winkelmolen 800 m 1:58,92 min. 24,22 km/h
 

zondag 26 juni 2016
3e Senioren Competitie Sittard
JB
Thijs de Vlieger 100 m 12,53 sec. +0.8m/s 11e 28,73 km/h
Johan Crins 100 m 12,71 sec. +0.8m/s 13e 28,32 km/h
Pit Fiddelaers 100 m 13,00 sec. +2.6m/s 16e 27,69 km/h
Tijn Vaessen 200 m 23,78 sec. -0.1m/s 2e 30,28 km/h
Thijs de Vlieger 200 m 25,91 sec. +0.8m/s 15e 27,79 km/h
Johan Crins 200 m 26,09 sec. +0.4m/s 16e 27,60 km/h
Owen van Dijk 200 m 27,61 sec. +0.4m/s 19e 26,08 km/h
Pie Meuwissen 400 m 56,72 sec. 6e 25,39 km/h
Thom Reynders 800 m 2:03,44 min. 3e 23,33 km/h
Anday Tekle 800 m 2:13,81 min. 9e 21,52 km/h
Laurens Handels 800 m 2:20,54 min. 13e 20,49 km/h
Nick Wanten 800 m 2:30,76 min. 15e 19,10 km/h
Thomas Brouns Verspringen 5,10 m. +1.3m/s 13e
Pit Fiddelaers Verspringen 4,97 m. +1.1m/s 14e
Bjorn van Rijswick Verspringen 4,31 m. -0.9m/s 19e
Laurens Handels Hoogspringen 1,70 m. 3e
Owen van Dijk Hoogspringen 1,50 m. 10e
Laurens Handels,
Thijs de Vlieger,
Pie Meuwissen,
Anday Tekle
4x400m 3:58,41 min. 7e 24,16 km/h
Johan Crins,
Nick Wanten,
Pit Fiddelaers,
Owen van Dijk
4x400m 4:12,09 min. 10e 22,85 km/h
 
JA
Tarik Chaatouf 100 m 11,53 sec. -0.5m/s 2e 31,22 km/h
Jim Vaughan 100 m 11,72 sec. -0.5m/s 5e 30,72 km/h
Tarik Chaatouf 400 m 50,70 sec. 2e 28,40 km/h
Habtom Kesete Gerezgiheir 5000 m 18:18,41 min. 9e 16,39 km/h
Jim Vaughan Verspringen 6,25 m. +2.2m/s 1e
 
MB
Maud Waajen 100 m 13,56 sec. +2.5m/s 6e 26,55 km/h
Emmelijn van Eldik 100 m 15,14 sec. +1.5m/s 17e 23,78 km/h
Maud Waajen 200 m 28,89 sec. +2.2m/s 11e 24,92 km/h
Maud Aretz 400 m 64,52 sec. 7e 22,32 km/h
Emmelijn van Eldik 1500 m 6:14,88 min. 13e 14,40 km/h
Liesje Knelissen 100 m Horden 84,0 cm 18,79 sec. +1.0m/s 9e 19,16 km/h
Steffie Bosboom 100 m Horden 84,0 cm 19,51 sec. +0.3m/s 11e 18,45 km/h
Liesje Knelissen Kogel 4 kg 7,80 m. 16e
Sara Rey Kogelslingeren 4 kg 33,04 m. 2e
Liesje Knelissen Verspringen 4,70 m. +2.0m/s 2e
Steffie Bosboom Hoogspringen 1,50 m. 3e
 
MA
Lisanne Baetsen 200 m 28,49 sec. +0.9m/s 8e 25,27 km/h
 
Mannen
Fabian Buijzen 400 m 53,51 sec. 3e 26,91 km/h
Rik van der Sterren 5000 m 16:37,62 min. 4e 18,04 km/h
Thom Giesberts 5000 m 17:59,82 min. 7e 16,67 km/h
Alain Dijkstra 110 m Horden 106,7 cm 18,77 sec. +0.3m/s 5e 21,10 km/h
Marco Caspers Kogel 7,26 kg 10,28 m. 5e
Jorick Horstermans Kogel 7,26 kg 10,06 m. 6e
Bart Zijlstra Kogel 7,26 kg 8,18 m. 16e
Alain Dijkstra Kogelslingeren 7,26 kg 33,88 m. 4e
Jorick Horstermans Kogelslingeren 7,26 kg 25,41 m. 8e
Bart Zijlstra Kogelslingeren 7,26 kg 14,21 m. 15e
Driek Sampers Verspringen 5,91 m. +1.7m/s 4e
Marco Caspers Hoogspringen 1,85 m. 2e
Tarik Chaatouf,
Marco Caspers,
Fabian Buijzen,
Alain Dijkstra
4x400m 3:34,06 min. 3e 26,91 km/h
 
Vrouwen
Zoë van Lierop Kogel 4 kg 8,25 m. 10e
Denice Geraedts Kogelslingeren 4 kg 18,28 m. 12e
Denice Geraedts Verspringen 3,89 m. +0.8m/s 17e
Sara Rey,
Maud Aretz,
Elise Verhees,
Marlou Knijnenburg
4x400m 4:29,69 min. 4e 21,36 km/h
 
M40+
René Vaessen Kogel 7,26 kg 7,98 m. 18e
 
M45+
Wim Coenen Kogel 7,26 kg 10,65 m. 4e
Wim Coenen Kogelslingeren 7,26 kg 35,10 m. 3e
 

zaterdag 25 juni 2016
3e CD Competitie Weert
JD
Stef Verheijen 80 m 12,15 sec. -0.3m/s 5e 23,70 km/h
Stijn Wolfhagen 80 m 13,19 sec. 18e 21,83 km/h
Tom Obbens 80 m 13,60 sec. -0.3m/s 21e 21,18 km/h
Stijn Wolfhagen 1000 m 3:41,37 min. 11e 16,26 km/h
Jamie Koolen 80 m Horden 76,2 cm 19,12 sec. +1.3m/s 18e 15,06 km/h
Matyas Kerekgyarto Kogel 3 kg 11,42 m. 1e
Matyas Kerekgyarto Discus 1 kg 30,62 m. 1e
Goos Meuwissen Speer 400 g 32,09 m. 3e
Matyas Kerekgyarto Speer 400 g 31,85 m. 4e
Goos Meuwissen Verspringen 4,16 m. 1e
Tom Obbens Verspringen 2,93 m. 15e
Stef Verheijen Hoogspringen 1,25 m. 4e
Jamie Koolen Hoogspringen 1,10 m. 11e
Jamie Koolen,
Stijn Wolfhagen,
Goos Meuwissen,
Stef Verheijen
4x80m 48,07 sec. 3e 23,97 km/h
 
JC
Ike Gerrits 100 m 13,03 sec. +0.0m/s 5e 27,63 km/h
Julian Verkolf 800 m 2:24,25 min. 7e 19,97 km/h
Julian Verkolf 300 m Horden 76,2 cm 51,41 sec. 7e 21,01 km/h
Thies Coenen Kogel 4 kg 13,18 m. 1e
Thies Coenen Discus 1 kg 29,96 m. 4e
Sten Driessen Verspringen 4,25 m. +0.0m/s 4e
Sten Driessen Hoogspringen 1,35 m. 12e
 
MD
Isa Verberne 60 m 9,09 sec. +0.4m/s 7e 23,76 km/h
Jane Wanten 60 m 9,15 sec. +0.4m/s 9e 23,61 km/h
Frauke Classen 60 m 10,28 sec. +0.3m/s 28e 21,01 km/h
Jill Wanten 1000 m 3:24,70 min. 2e 17,59 km/h
Jane Wanten 1000 m 3:43,39 min. 10e 16,12 km/h
Frauke Classen 1000 m 4:09,61 min. 25e 14,42 km/h
Jill Wanten 60 m Horden 76,2 cm 12,50 sec. +0.6m/s 9e 17,28 km/h
Renske Helwegen 60 m Horden 76,2 cm 12,53 sec. +0.6m/s 11e 17,24 km/h
Maaike Andringa 60 m Horden 76,2 cm 14,32 sec. +0.1m/s 26e 15,08 km/h
Renske Helwegen Kogel 2 kg 7,57 m. 7e
Maaike Andringa Kogel 2 kg 5,26 m. 20e
Maaike Andringa Discus 0,75 kg 8,44 m. 19e
Frauke Classen Discus 0,75 kg 8,07 m. 20e
Isa Verberne Verspringen 4,06 m. -0.4m/s 4e
Lisanne de Vreede Verspringen 3,67 m. -0.4m/s 10e
Renske Helwegen Hoogspringen 1,25 m. 5e
Lisanne de Vreede Hoogspringen 1,15 m. 12e
Lisanne de Vreede,
Jane Wanten,
Isa Verberne,
Jill Wanten
4x60m 34,03 sec. 2e 25,39 km/h
 
MC
Julie van de Wal 80 m 11,39 sec. 11e 25,29 km/h
Georgina Schmitz 80 m 11,58 sec. 15e 24,87 km/h
Amber de Graaff 80 m 11,94 sec. 20e 24,12 km/h
Kimmy Koerts 800 m 2:54,05 min. 16e 16,55 km/h
Julie van de Wal 300 m Horden 76,2 cm 54,58 sec. 6e 19,79 km/h
Madelief Vaessen 300 m Horden 76,2 cm 55,21 sec. 7e 19,56 km/h
Kimmy Koerts 300 m Horden 76,2 cm 61,08 sec. 21e 17,68 km/h
Ella Meuwissen Kogel 3 kg 9,10 m. 3e
Eefje Helwegen Kogel 3 kg 7,58 m. 10e
Ella Meuwissen Speer 500 g (vanaf 2008) 22,23 m. 5e
Eefje Helwegen Speer 500 g (vanaf 2008) 20,45 m. 10e
Naoki Hermans Verspringen 4,25 m. 9e
Georgina Schmitz Verspringen 4,15 m. 14e
Madelief Vaessen Hoogspringen 1,40 m. 6e
Kimmy Koerts Hoogspringen 1,30 m. 16e
Georgina Schmitz,
Amber de Graaf,
Julie van de Wal,
Madelief Vaessen
4x80m 42,53 sec. 3e 27,09 km/h
 

zondag 19 juni 2016
werpvijfkamp Open BK Sint Niklaas (B)
M60+
Henk van Bakel Kogel 5 kg 10,08 m.
Henk van Bakel Discus 1 kg 38,37 m.
Henk van Bakel Speer 600 g (vanaf 1999) 33,77 m.
Henk van Bakel Kogelslingeren 5 kg 30,88 m.
Henk van Bakel Gewichtwerpen 9,08 kg 12,62 m.
Henk van Bakel Werp 5-kamp M60 3026 punten 3e
 
M65+
Frans Klep Kogel 5 kg 8,73 m.
Frans Klep Discus 1 kg 30,99 m.
Frans Klep Speer 600 g (vanaf 1999) 28,54 m.
Frans Klep Kogelslingeren 5 kg 26,95 m.
Frans Klep Gewichtwerpen 9,08 kg 10,46 m.
Frans Klep Werp 5-kamp M60 2742 punten 2e
 

zaterdag 18 juni 2016
LK junioren BCD Roermond
JD
Goos Meuwissen 80 m 11,53 sec. -0.5m/s 24,98 km/h
Ruben Custers 80 m 12,20 sec. 23,61 km/h
Stef Verheijen 80 m 12,35 sec. 23,32 km/h
Matyas Kerekgyarto 80 m 12,39 sec. 23,24 km/h
Kai Goertz 80 m 12,40 sec. 23,23 km/h
Jonas Geraats 80 m 13,12 sec. +0.0m/s 21,95 km/h
Nick Ubachs 1000 m 3:32,16 min. 14e 16,97 km/h
Ruben Custers 80 m Horden 76,2 cm 17,43 sec. +0.5m/s 2e 16,52 km/h
Jonas Geraats 80 m Horden 76,2 cm 18,64 sec. +0.5m/s 3e 15,45 km/h
Matyas Kerekgyarto Kogel 3 kg 11,18 m. 1e
Matyas Kerekgyarto Discus 1 kg 32,51 m. 1e
Goos Meuwissen Speer 400 g 34,21 m. 2e
Matyas Kerekgyarto Speer 400 g 33,46 m. 3e
Goos Meuwissen Verspringen 4,30 m. 2e
Kai Goertz Verspringen 3,41 m. 13e
Tom Obbens Verspringen 3,28 m. 15e
Jonas Geraats Verspringen 2,81 m. 16e
Matyas Kerekgyarto,
Goos Meuwissen,
Stef Verheijen,
Kai Goerts
4x80m 45,78 sec. 1e 25,16 km/h
Ruben Custers,
Jonas Geraats,
Tom Obbens,
Nick Ubachs
4x80m 49,53 sec. 3e 23,26 km/h
 
JC
Ike Gerrits 100 m 12,88 sec. +0.0m/s 27,95 km/h
Ike Gerrits 100 m 12,91 sec. +0.6m/s 3e 27,89 km/h
Julian Verkolf 100 m 13,32 sec. +0.0m/s 27,03 km/h
Julian Verkolf 100 m 13,69 sec. +0.6m/s 7e 26,30 km/h
Sten Driessen 100 m 14,14 sec. +0.0m/s 25,46 km/h
Julian Verkolf 800 m 2:25,01 min. 5e 19,86 km/h
Thies Coenen Kogel 4 kg 13,80 m. 1e
Thies Coenen Discus 1 kg 32,25 m. 4e
Thies Coenen Kogelslingeren 4 kg 42,02 m.
Sten Driessen Verspringen 4,75 m. 4e
Ike Gerrits Verspringen 4,70 m. 5e
Sten Driessen Hoogspringen 1,35 m. 4e
 
JB
Tijn Vaessen 100 m 11,75 sec. -0.2m/s 30,64 km/h
Tijn Vaessen 100 m 11,81 sec. +0.4m/s 1e 30,48 km/h
Pie Meuwissen 100 m 12,21 sec. +0.2m/s 29,48 km/h
Pie Meuwissen 100 m 12,40 sec. +0.4m/s 2e 29,03 km/h
Thijs de Vlieger 100 m 12,42 sec. +0.2m/s 28,99 km/h
Thijs de Vlieger 100 m 12,55 sec. +0.4m/s 3e 28,69 km/h
Thomas Brouns 100 m 12,62 sec. +0.2m/s 28,53 km/h
Owen van Dijk 100 m 12,88 sec. -0.2m/s 27,95 km/h
Thomas Brouns 100 m 12,96 sec. +0.4m/s 5e 27,78 km/h
Owen van Dijk 100 m 13,13 sec. +0.4m/s 7e 27,42 km/h
Pit Fiddelaers 100 m 13,15 sec. +0.2m/s 27,38 km/h
Thom Reynders 800 m 2:03,46 min. 1e 23,33 km/h
Stan Ubachs 800 m 2:15,44 min. 6e 21,26 km/h
Anday Tekle 800 m 2:23,05 min. 7e 20,13 km/h
Pie Meuwissen 110 m Horden 91,4 cm 17,44 sec. +0.0m/s 1e 22,71 km/h
Johan Crins 110 m Horden 91,4 cm 17,94 sec. +0.0m/s 2e 22,07 km/h
Laurens Handels 110 m Horden 91,4 cm 18,47 sec. +0.0m/s 3e 21,44 km/h
Stan Ubachs Speer 700 g 34,94 m. 1e
Niek Brummans Kogelslingeren 5 kg 48,89 m.
Thomas Brouns Verspringen 5,71 m. 1e
Pit Fiddelaers Verspringen 5,22 m. 3e
Thijs de Vlieger Verspringen 5,03 m. 5e
Laurens Handels Hoogspringen 1,70 m. 1e
Owen van Dijk Hoogspringen 1,60 m. 2e
Johan Crins,
Laurens Handels,
Pie Meuwissen,
Tijn Vaessen
4x100m 47,23 sec. 30,49 km/h
Thomas Brouns,
Stan Ubachs,
Owen van Dijk,
Thijs de Vlieger
4x100m 48,75 sec. 29,54 km/h
 
MD
Isa Verberne 60 m 8,89 sec. +0.2m/s 24,30 km/h
Isa Verberne 60 m 8,98 sec. -0.4m/s 6e 24,05 km/h
Isa Verberne 60 m 8,98 sec. +0.2m/s 24,05 km/h
Jane Wanten 60 m 9,02 sec. +0.2m/s 23,95 km/h
Jane Wanten 60 m 9,12 sec. -0.5m/s 23,68 km/h
Jane Wanten 60 m 9,23 sec. -0.4m/s 8e 23,40 km/h
Lisanne de Vreede 60 m 9,48 sec. +1.1m/s 22,78 km/h
Nina Vijgen 60 m 9,77 sec. +0.2m/s 22,11 km/h
Frauke Classen 60 m 9,86 sec. 21,91 km/h
Nourhane Abassi 60 m 9,94 sec. 21,73 km/h
Sam Nijssen 60 m 10,11 sec. -0.5m/s 21,36 km/h
Eline Konings 60 m 10,40 sec. +0.2m/s 20,77 km/h
Jill Wanten 1000 m 3:22,19 min. 1e 17,81 km/h
Loren Djolo 1000 m 3:34,11 min. 5e 16,81 km/h
Jane Wanten 1000 m 3:47,38 min. 6e 15,83 km/h
Loeke Deckers 1000 m 3:59,30 min. 8e 15,04 km/h
Lieke Rijk 1000 m 3:59,92 min. 9e 15,01 km/h
Frauke Classen 1000 m 4:10,54 min. 10e 14,37 km/h
Renske Helwegen 60 m Horden 76,2 cm 12,72 sec. +0.2m/s 7e 16,98 km/h
Jill Wanten 60 m Horden 76,2 cm 12,75 sec. +0.1m/s 16,94 km/h
Renske Helwegen 60 m Horden 76,2 cm 12,79 sec. +0.1m/s 16,89 km/h
Nina Vijgen 60 m Horden 76,2 cm 13,13 sec. +0.4m/s 16,45 km/h
Jill Wanten 60 m Horden 76,2 cm 13,49 sec. +0.2m/s 8e 16,01 km/h
Loeke Deckers 60 m Horden 76,2 cm 14,31 sec. +0.1m/s 15,09 km/h
Renske Helwegen Kogel 2 kg 7,29 m. 10e
Mirte van Dooren Discus 0,75 kg 19,51 m. 3e
Nourhane Abassi Discus 0,75 kg 14,45 m. 7e
Lieke Rijk Speer 400 g 22,30 m. 1e
Sam Nijssen Speer 400 g 13,96 m. 7e
Eline Konings Speer 400 g 10,82 m. 9e
Isa Verberne Verspringen 4,29 m. 3e
Lisanne de Vreede Verspringen 3,84 m. 9e
Eline Konings Verspringen 3,84 m. 25e
Nina Vijgen Verspringen 3,37 m. 16e
Mirte van Dooren Verspringen 3,30 m. 20e
Nourhane Abassi Verspringen 3,18 m. 21e
Sam Nijssen Verspringen 2,95 m. 24e
Mirte van Dooren Hoogspringen 1,25 m. 4e
Renske Helwegen Hoogspringen 1,15 m. 13e
Loeke Deckers Hoogspringen 1,15 m. 13e
Frauke Classen Hoogspringen 1,15 m. 13e
Eline Konings Hoogspringen 1,00 m. 19e
Jane Wanten,
Lisanne de Vreede,
Isa Verberne,
Nina Vijgen
4x60m 34,98 sec. 4e 24,70 km/h
Frauke Classen,
Renske Helwegen,
Sam Nijssen,
Lieke Rijk
4x60m 37,20 sec. 17e 23,23 km/h
 
MC
Julie van de Wal 80 m 10,91 sec. +0.5m/s 26,40 km/h
Julie van de Wal 80 m 10,99 sec. +0.0m/s 4e 26,21 km/h
Georgina Schmitz 80 m 11,42 sec. 25,22 km/h
Naoki Hermans 80 m 11,79 sec. +0.5e 24,43 km/h
Kimmy Koerts 800 m 3:02,10 min. 8e 15,82 km/h
Madelief Vaessen 80 m Horden 76,2 cm 13,83 sec. -0.3m/s 2e 20,82 km/h
Kimmy Koerts 80 m Horden 76,2 cm 16,39 sec. -0.3m/s 5e 17,57 km/h
Naoki Hermans 80 m Horden 76,2 cm 17,22 sec. -0.3m/s 7e 16,72 km/h
Ella Meuwissen Kogel 3 kg 9,46 m. 3e
Fabiënne van den Hombergh Kogel 3 kg 8,13 m. 6e
Eefje Helwegen Kogel 3 kg 7,67 m. 8e
Ella Meuwissen Discus 1 kg 23,24 m. 3e
Fabiënne van den Hombergh Discus 1 kg 13,21 m. 7e
Ella Meuwissen Kogelslingeren 3 kg 47,41 m. 1e
Fabiënne van den Hombergh Kogelslingeren 3 kg 29,72 m. 2e
Eefje Helwegen Kogelslingeren 3 kg 22,52 m. 4e
Georgina Schmitz Verspringen 4,54 m. 6e
Julie van de Wal Verspringen 4,41 m. 9e
Naoki Hermans Verspringen 4,37 m. 11e
Georgina Schmitz,
Kimmy Koerts,
Julie van de Wal,
Madelif Vaessen
4x80m 44,04 sec. 5e 26,16 km/h
 
MB
Emmelijn van Eldik 100 m 15,31 sec. +0.5m/s 6e 23,51 km/h
Emmelijn van Eldik 800 m 2:59,57 min. 5e 16,04 km/h
Steffie Bosboom 100 m Horden 76,2 cm 18,83 sec. +0.1m/s 19,12 km/h
Sabine Boonen Kogel 3 kg 9,44 m. 4e
Sabine Boonen Discus 1 kg 26,92 m. 5e
Sara Rey Speer 500 g (vanaf 2008) 25,09 m. 3e
Sara Rey Kogelslingeren 3 kg 41,40 m.
Sabine Boonen Kogelslingeren 3 kg 34,10 m.
Steffie Bosboom Hoogspringen 1,50 m. 2e
 

donderdag 16 juni 2016
NK Senioren Amsterdam
JA
Tarik Chaatouf 400 m 50,75 sec. 28,37 km/h
 
Mannen
Fabian Buijzen 400 m 53,47 sec. 26,93 km/h
 

zondag 12 juni 2016
2e B Competitie Uden
JC
Thies Coenen Kogel 5 kg 11,75 m. 10e
Thies Coenen Discus 1,5 kg 27,30 m. 18e
 
JB
Tijn Vaessen 100 m 11,57 sec. -0.2m/s 2e 31,11 km/h
Johan Crins 100 m 12,81 sec. +0.2m/s 18e 28,10 km/h
Bjorn van Rijswick 100 m 12,99 sec. +0.2m/s 21e 27,71 km/h
Pie Meuwissen 400 m 55,70 sec. 5e 25,85 km/h
Stan Ubachs 400 m 57,68 sec. 12e 24,97 km/h
Alfred Paarlberg 400 m 58,38 sec. 16e 24,67 km/h
Thom Reynders 1500 m 4:21,24 min. 2e 20,67 km/h
Anday Tekle 1500 m 4:51,79 min. 17e 18,51 km/h
Loek Schlicksupp 1500 m 5:00,92 min. 22e 17,94 km/h
Nick Wanten 1500 m 5:08,76 min. 25e 17,49 km/h
Pie Meuwissen 110 m Horden 91,4 cm 17,95 sec. +0.8m/s 10e 22,06 km/h
Johan Crins 110 m Horden 91,4 cm 18,41 sec. 11m/s +0.0e 21,51 km/h
Owen van Dijk 110 m Horden 91,4 cm 19,06 sec. +0.8m/s 14e 20,78 km/h
Bjorn van Rijswick Kogel 5 kg 9,10 m. 19e
Stan Ubachs Speer 700 g 37,45 m. 6e
Anday Tekle Speer 700 g 31,34 m. 14e
Joppe de Brouwer Speer 700 g 29,88 m. 19e
Siem Theelen Speer 700 g 28,61 m. 23e
Tijn Vaessen Verspringen 5,62 m. -0.2m/s 4e
Joppe de Brouwer Verspringen 4,55 m. +0.0m/s 21e
Thomas Brouns Hoogspringen 1,60 m. 7e
Owen van Dijk Hoogspringen 1,55 m. 10e
Loek Schlicksupp Hoogspringen 1,50 m. 16e
Thomas Brouns Polsstokhoogspringen 2,70 m. 5e
Johan Crins,
Stan Ubachs,
Pie Meuwissen,
Tijn Vaessen
4x100m 46,92 sec. 3e 30,69 km/h
Bjorn van Rijswick,
Siem Theelen,
Owen van Dijk,
Alfred Paarlberg
4x100m 50,39 sec. 8e 28,58 km/h
 
MC
Julie van de Wal 100 m 13,52 sec. -1.3m/s 8e 26,63 km/h
 
MB
Maud Waajen 100 m 13,68 sec. -1.3m/s 10e 26,32 km/h
Maud Aretz 400 m 66,56 sec. 11e 21,63 km/h
Sara Rey 400 m 69,31 sec. 18e 20,78 km/h
Marlou Knijnenburg 1500 m 5:56,24 min. 13e 15,16 km/h
Kyra Koerts 1500 m 5:56,47 min. 14e 15,15 km/h
Liesje Knelissen 100 m Horden 76,2 cm 18,47 sec. +0.1m/s 16e 19,49 km/h
Steffie Bosboom 100 m Horden 76,2 cm 18,60 sec. +0.1m/s 17e 19,35 km/h
Sabine Boonen Kogel 3 kg 9,66 m. 10e
Loes Donders Kogel 3 kg 7,12 m. 21e
Sabine Boonen Discus 1 kg 26,25 m. 8e
Loes Donders Discus 1 kg 17,50 m. 23e
Sara Rey Speer 500 g (vanaf 2008) 23,09 m. 12e
Maud Aretz Speer 500 g (vanaf 2008) 16,44 m. 28e
Liesje Knelissen Verspringen 4,22 m. +0.4m/s 9e
Marlou Knijnenburg Verspringen 4,19 m. +0.4m/s 10e
Marlou Knijnenburg Hoogspringen 1,50 m. 3e
Steffie Bosboom Hoogspringen 1,50 m. 3e
Maud Waajen,
Sara Rey,
Liesje Knelisssen,
Julie van de Wal
4x100m 53,33 sec. 4e 27,00 km/h
 

zaterdag 11 juni 2016
14th Memorial Jos Verstockt Lier (B)
T34 Wheeler Vrouwen
Desiree Vranken 100 m 18,87 sec. +2.6m/s 2e 19,08 km/h
Desiree Vranken 400 m 68,76 sec. 1e 20,94 km/h
 

zaterdag 11 juni 2016
NK Masters Amersfoort
M50+
Peter Holthuijsen Kogel 6 kg 13,22 m. 2e
Peter Holthuijsen Discus 1,5 kg 43,04 m. 3e
 
M65+
Frans de Laat Kogel 5 kg 13,15 m. 1e
Jan van Hooft Kogel 5 kg 10,02 m. 4e
Jan van Hooft Discus 1 kg 47,91 m. 1e
Frans de Laat Discus 1 kg 39,41 m. 3e
Frans Klep Discus 1 kg 32,07 m. 6e
Frans Klep Speer 600 g (vanaf 1999) 31,48 m. 2e
Jan van Hooft Speer 600 g (vanaf 1999) 30,79 m. 4e
 

vrijdag 10 juni 2016
Asterix Baanwedstrijd Eindhoven
JB
Stan Ubachs 200 m 26,44 sec. 3e 27,23 km/h
 
JA
Guus Winkelmolen 800 m 1:56,47 min. 3e 24,73 km/h
 
M50+
Jan van de Winkel 3000 m 11:46,67 min. 31e 15,28 km/h
 

donderdag 9 juni 2016
Avondwedstrijd Venlo
JD
Matyas Kerekgyarto Kogel 3 kg 10,95 m. 1e
Matyas Kerekgyarto Discus 1 kg 33,74 m. 1e
 
JC
Thies Coenen Kogel 4 kg 13,76 m. 1e
Thies Coenen Discus 1 kg 36,72 m. 1e
 
MB
Sabine Boonen Kogel 3 kg 9,96 m. 2e
Sabine Boonen Discus 1 kg 28,85 m. 2e
 
Mannen
Rik van der Sterren 800 m 2:12,98 min. 4e 21,66 km/h
 
M60+
Henk van Bakel Kogel 4 kg 10,02 m. 4e
Henk van Bakel Discus 1 kg 39,44 m. 3e
 
M65+
Jan van Hooft Kogel 4 kg 9,97 m. 3e
Jan van Hooft Discus 1 kg 47,36 m. 1e
 

donderdag 9 juni 2016
baanwedstrijd Zwolle
MC
Ella Meuwissen Kogelslingeren 3 kg 45,05 m.
 

zondag 5 juni 2016
3e Athletics Champs Someren
JPC
Roi Schoemakers 40m AC 7,2 sec. 20,00 km/h
Lucas van Berkel 40m AC 7,9 sec. 18,23 km/h
Koen Stribos 40m AC 8,1 sec. 17,78 km/h
Roi Schoemakers 40m hrd AC 8,1 sec. 17,78 km/h
Lucas van Berkel 40m hrd AC 8,3 sec. 17,35 km/h
Koen Stribos 40m hrd AC 9,3 sec. 15,48 km/h
Roi Schoemakers Meters maken 4min AC 1000 m.
Koen Stribos Meters maken 4min AC 850 m.
Lucas van Berkel Meters maken 4min AC 700 m.
Roi Schoemakers Vortex werpen AC 17,5 m.
Lucas van Berkel Vortex werpen AC 11,5 m.
Koen Stribos Vortex werpen AC 10,0 m.
Lucas van Berkel Fietsband Slingeren AC 11,5 m.
Roi Schoemakers Fietsband Slingeren AC 10,5 m.
Koen Stribos Fietsband Slingeren AC 9,0 m.
Roi Schoemakers Hurk Hoogspringen AC 0,85 m
Lucas van Berkel Hurk Hoogspringen AC 0,75 m
Koen Stribos Hurk Hoogspringen AC 0,65 m
 
JPB
Kenan Durmus 40m AC 7,0 sec. 20,57 km/h
Nils van Leipsig 40m AC 7,5 sec. 19,20 km/h
Thijs Bongers 40m AC 7,5 sec. 19,20 km/h
Ruben van Dijk 40m AC 7,6 sec. 18,95 km/h
Sam Bremmers 40m AC 7,6 sec. 18,95 km/h
Kenan Durmus 40m hrd AC 7,5 sec. 19,20 km/h
Thijs Bongers 40m hrd AC 7,8 sec. 18,46 km/h
Ruben van Dijk 40m hrd AC 7,9 sec. 18,23 km/h
Sam Bremmers 40m hrd AC 8,2 sec. 17,56 km/h
Nils van Leipsig 40m hrd AC 8,5 sec. 16,94 km/h
Thijs Bongers Meters maken 4min AC 1100 m.
Nils van Leipsig Meters maken 4min AC 875 m.
Kenan Durmus Meters maken 4min AC 850 m.
Sam Bremmers Meters maken 4min AC 650 m.
Thijs Bongers Vortex werpen AC 20,0 m.
Ruben van Dijk Vortex werpen AC 16,0 m.
Kenan Durmus Vortex werpen AC 15,0 m.
Sam Bremmers Vortex werpen AC 14,5 m.
Nils van Leipsig Vortex werpen AC 11,5 m.
Thijs Bongers Fietsband Slingeren AC 12,0 m.
Ruben van Dijk Fietsband Slingeren AC 11,0 m.
Sam Bremmers Fietsband Slingeren AC 11,0 m.
Nils van Leipsig Fietsband Slingeren AC 9,0 m.
Kenan Durmus Fietsband Slingeren AC 8,0 m.
Kenan Durmus Hurk Hoogspringen AC 0,75 m
Ruben van Dijk Hurk Hoogspringen AC 0,75 m
Sam Bremmers Hurk Hoogspringen AC 0,75 m
Thijs Bongers Hurk Hoogspringen AC 0,75 m
Nils van Leipsig Hurk Hoogspringen AC 0,65 m
 
JPA
Timo van Bergen 60m hrd AC 11,0 sec. 19,64 km/h
Timo van Bergen Meters maken 6min AC 1550 m.
Timo van Bergen Kogelstoten 2kg AC 6,80 m
Timo van Bergen Vortex werpen AC 29,50 m.
Timo van Bergen Hoogspringen AC 1,05 m.
Timo van Bergen Polstok verspringen AC 2,60 m.
 
MPC
Isabel Rozema 40m AC 7,4 sec. 19,46 km/h
Evi Thoneick 40m AC 7,9 sec. 18,23 km/h
Isabel Rozema 40m hrd AC 7,9 sec. 18,23 km/h
Evi Thoneick 40m hrd AC 9,1 sec. 15,82 km/h
Isabel Rozema Meters maken 4min AC 1000 m.
Evi Thoneick Meters maken 4min AC 775 m.
Isabel Rozema Vortex werpen AC 20,5 m.
Evi Thoneick Vortex werpen AC 10,5 m.
Isabel Rozema Fietsband Slingeren AC 11,5 m.
Evi Thoneick Fietsband Slingeren AC 10,5 m.
Evi Thoneick Hurk Hoogspringen AC 0,75 m
Isabel Rozema Hurk Hoogspringen AC 0,75 m
 
MPB
Marit van Leipsig 40m AC 6,8 sec. 21,18 km/h
Luana Dias Ferreira 40m AC 7,5 sec. 19,20 km/h
Gwen Willems 40m AC 7,6 sec. 18,95 km/h
Marit van Leipsig 40m hrd AC 7,6 sec. 18,95 km/h
Luana Dias Ferreira 40m hrd AC 8,0 sec. 18,00 km/h
Gwen Willems 40m hrd AC 8,5 sec. 16,94 km/h
Marit van Leipsig Meters maken 4min AC 850 m.
Gwen Willems Meters maken 4min AC 825 m.
Luana Dias Ferreira Meters maken 4min AC 425 m.
Gwen Willems Vortex werpen AC 11,0 m.
Luana Dias Ferreira Vortex werpen AC 11,0 m.
Marit van Leipsig Vortex werpen AC 8,0 m.
Gwen Willems Fietsband Slingeren AC 10,5 m.
Luana Dias Ferreira Fietsband Slingeren AC 10,0 m.
Marit van Leipsig Fietsband Slingeren AC 9,5 m.
Gwen Willems Hurk Hoogspringen AC 0,75 m
Luana Dias Ferreira Hurk Hoogspringen AC 0,75 m
Marit van Leipsig Hurk Hoogspringen AC 0,70 m
 
MPA
Sophie Cantelberg 60m hrd AC 10,9 sec. 19,82 km/h
Sophie Cantelberg Meters maken 6min AC 1350 m.
Sophie Cantelberg Kogelstoten 2kg AC 5,20 m
Sophie Cantelberg Vortex werpen AC 16,00 m.
Sophie Cantelberg Hoogspringen AC 1,05 m.
Sophie Cantelberg Polstok verspringen AC 2,55 m.
 

zondag 5 juni 2016
Nationale A-Games 2016 Soest
JPA
Dave Damen 60 m 9,60 sec. 8e 22,50 km/h
Dave Damen Verspringen 3,85 m. 8e
Dave Damen 60m hrd AC 10,91 sec. 3e 19,80 km/h
 
MPA
Boglarka Kerekgyarto 60 m 9,47 sec. 7e 22,81 km/h
Boglarka Kerekgyarto Kogel 2 kg 7,89 m. 4e
Boglarka Kerekgyarto Verspringen 4,11 m. 4e
Boglarka Kerekgyarto Vortex werpen AC 30,57 m. 2e
 

zaterdag 4 juni 2016
baanwedstrijd Oordegem (B)
Mannen
Pim Lambregts 1500 m 4:10,55 min. 21,55 km/h