Swift Atletiek

Wedstrijd Uitslagen

zondag 29 oktober 2017
Douwe Smit Trofee Roermond
JB
Thies Coenen Kogel 5 kg 13,14 m. 1e
Thies Coenen Discus 1,5 kg 30,80 m. 3e
Thies Coenen Kogelslingeren 5 kg 36,68 m. 2e
 
MC
Ella Meuwissen Kogelslingeren 3 kg 47,25 m. 3e
 
MB
Sabine Boonen Kogel 3 kg 9,59 m. 6e
Fabiënne van den Hombergh Kogel 3 kg 8,84 m. 8e
Sabine Boonen Discus 1 kg 27,00 m. 6e
Fabiënne van den Hombergh Discus 1 kg 20,69 m. 7e
Sara Rey Kogelslingeren 3 kg 39,65 m. 4e
Fabiënne van den Hombergh Kogelslingeren 3 kg 35,54 m. 6e
Sabine Boonen Kogelslingeren 3 kg 30,02 m. 7e
 
Mannen
Jorick Horstermans Kogel 7,26 kg 10,04 m. 2e
Bart Zijlstra Kogel 7,26 kg 8,24 m. 3e
Jorick Horstermans Discus 2 kg 26,85 m. 2e
Bart Zijlstra Discus 2 kg 20,43 m. 3e
Jorick Horstermans Speer 800 g (vanaf 1986) 32,79 m. 3e
Alain Dijkstra Kogelslingeren 7,26 kg 35,91 m. 3e
Jorick Horstermans Kogelslingeren 7,26 kg 21,77 m. 4e
 
Vrouwen
Nicole Barten Kogel 4 kg 9,19 m. 2e
Daisy Ackema Kogel 4 kg 7,19 m. 4e
Nicole Barten Discus 1 kg 24,37 m. 3e
Daisy Ackema Discus 1 kg 22,78 m. 4e
Nicole Barten Speer 600 g (vanaf 1999) 24,51 m. 2e
Daisy Ackema Kogelslingeren 4 kg 21,85 m. 4e
 
M65+
Frans Klep Kogel 5 kg 7,60 m. 5e
Jan van Hooft Discus 1 kg 40,53 m. 1e
Frans Klep Discus 1 kg 28,50 m. 5e
Frans Klep Kogelslingeren 5 kg 23,81 m. 4e
 
M70+
Frans de Laat Kogel 4 kg 13,51 m. 1e
Jan Titulaer Kogel 4 kg 10,66 m. 3e
Frans de Laat Discus 1 kg 37,42 m. 2e
Jan Titulaer Discus 1 kg 28,36 m. 6e
Frans de Laat Kogelslingeren 4 kg 39,24 m. 1e
Jan Titulaer Kogelslingeren 4 kg 37,94 m. 2e
 

zaterdag 21 oktober 2017
ACA Kampenmeeting Alken (B)
M65+
Jan van Hooft Kogelslingeren 5 kg 31,56 m. 2e
Jan van Hooft Gewichtwerpen 9,08 kg 12,42 m. 2e
 
M70+
Jan Titulaer Kogelslingeren 4 kg 36,30 m. 1e
Jan Titulaer Gewichtwerpen 7,26 kg 15,47 m. 1e
 

zaterdag 14 oktober 2017
werpvijfkamp Sint Niklaas (B)
M60+
Henk van Bakel Kogel 7,26 kg 9,80 m.
Henk van Bakel Discus 1 kg 34,66 m.
Henk van Bakel Speer 600 g (vanaf 1999) 34,41 m.
Henk van Bakel Kogelslingeren 5 kg 29,04 m.
Henk van Bakel Gewichtwerpen 9,08 kg 11,34 m.
Henk van Bakel Werp 5-kamp M60 2828 punten 1e
 
M65+
Frans Klep Kogel 5 kg 8,06 m.
Frans Klep Discus 1 kg 29,30 m.
Frans Klep Speer 600 g (vanaf 1999) 23,53 m.
Frans Klep Kogelslingeren 5 kg 23,78 m.
Frans Klep Gewichtwerpen 9,08 kg 9,80 m.
Frans Klep Werp 5-kamp M65 2416 punten 3e
 
M70+
Frans de Laat Kogel 4 kg 13,24 m.
Frans de Laat Discus 1 kg 38,81 m.
Frans de Laat Gewichtwerpen 7,26 kg 16,20 m.
 

zondag 8 oktober 2017
Werpfestival Breda
JC
Matyas Kerekgyarto Kogel 4 kg 12,60 m. 2e
Matyas Kerekgyarto Discus 1 kg 40,25 m. 5e
 
JB
Thies Coenen Kogel 5 kg 12,39 m. 3e
Thies Coenen Kogelslingeren 5 kg 33,90 m. 4e
 
MB
Fabiënne van den Hombergh Kogel 3 kg 8,76 m. 5e
Sara Rey Kogelslingeren 3 kg 37,76 m. 4e
Fabiënne van den Hombergh Kogelslingeren 3 kg 34,68 m. 5e
 

zaterdag 7 oktober 2017
Abschlusswerfertag Ubach-Palenberg (D)
M65+
Jan van Hooft Kogel 5 kg 9,18 m.
Jan van Hooft Discus 1 kg 41,65 m.
Jan van Hooft Speer 600 g (vanaf 1999) 26,89 m.
Jan van Hooft Kogelslingeren 5 kg 30,32 m.
Jan van Hooft Gewichtwerpen 9,08 kg 11,07 m.
Jan van Hooft Werp 5-kamp M65 3114 punten 2e
 

zaterdag 30 september 2017
NK Werpen Masters Zutphen
M60+
Henk van Bakel Kogel 5 kg 10,49 m.
Henk van Bakel Discus 1 kg 36,89 m.
Henk van Bakel Speer 600 g (vanaf 1999) 33,31 m.
Henk van Bakel Kogelslingeren 5 kg 29,26 m.
Henk van Bakel Kogelslingeren 5 kg 28,37 m. 4e
Henk van Bakel Gewichtwerpen 9,08 kg 12,22 m. 3e
Henk van Bakel Gewichtwerpen 9,08 kg 11,42 m.
Henk van Bakel Werp 5-kamp M60 2910 punten 1e
 
M65+
Jan van Hooft Kogel 5 kg 9,41 m.
Frans Klep Kogel 5 kg 7,76 m.
Jan van Hooft Discus 1 kg 42,74 m.
Frans Klep Discus 1 kg 27,64 m.
Jan van Hooft Speer 600 g (vanaf 1999) 26,37 m.
Frans Klep Speer 600 g (vanaf 1999) 24,63 m.
Jan van Hooft Kogelslingeren 5 kg 30,30 m.
Jan van Hooft Kogelslingeren 5 kg 29,97 m. 2e
Frans Klep Kogelslingeren 5 kg 25,26 m. 3e
Frans Klep Kogelslingeren 5 kg 23,93 m.
Jan van Hooft Gewichtwerpen 9,08 kg 11,89 m. 1e
Jan van Hooft Gewichtwerpen 9,08 kg 11,75 m.
Frans Klep Gewichtwerpen 9,08 kg 9,36 m.
Frans Klep Gewichtwerpen 9,08 kg 9,01 m. 4e
Jan van Hooft Werp 5-kamp M65 3190 punten 3e
Frans Klep Werp 5-kamp M65 2354 punten 6e
 
M70+
Frans de Laat Kogel 4 kg 13,06 m.
Frans de Laat Discus 1 kg 32,22 m.
Frans de Laat Speer 500 g (vanaf 2008) 23,79 m.
Frans de Laat Kogelslingeren 4 kg 38,76 m.
Frans de Laat Kogelslingeren 4 kg 36,79 m. 1e
Frans de Laat Gewichtwerpen 7,26 kg 15,20 m.
Frans de Laat Gewichtwerpen 7,26 kg 14,21 m. 1e
Frans de Laat Werp 5-kamp M70 3677 punten 1e
 

zondag 24 september 2017
NK Estafette Amstelveen
MC
Madelief Vaessen,
Loren Djolo,
Isa Verberne,
Jane Wanten
4x80m 42,51 sec. 6e 27,10 km/h
Jane Wanten,
Madelief Vaessen,
Loren Djolo,
Isa Verberne
Zweedse Estafette 2:34,48 min. 7e 23,30 km/h
 

zondag 24 september 2017
Keith Beard Javelin Cup Woerden
JC
Goos Meuwissen Speer 600 g (vanaf 1999) 42,16 m. 5e
 

zaterdag 23 september 2017
Club Kampioenschappen Roermond
JPB
Raf Wolters 40 m 7,70 sec. 18,70 km/h
Raf Wolters 40m hrd AC 8,50 sec. 16,94 km/h
Raf Wolters Meters maken 4min AC 975 m.
Raf Wolters Vortex werpen AC 12,50 m.
Raf Wolters Fietsband Slingeren AC 8,00 m.
Raf Wolters Hurk Hoogspringen AC 0,80 m
Raf Wolters Hoogspringen AC 0,80 m.
Raf Wolters Meerkamp pupillen AC 321 punten.
 
JD
Jonas Geraats 80 m 13,01 sec. -1.2m/s 22,14 km/h
Thomas Nieskens 80 m 13,43 sec. -1.2m/s 21,44 km/h
Steven Broere 1000 m 3:56,50 min. 15,22 km/h
Thomas Nieskens 1000 m 4:01,99 min. 14,88 km/h
Jonas Geraats 1000 m 4:14,20 min. 14,16 km/h
Jonas Geraats Kogel 3 kg 5,55 m.
Thomas Nieskens Kogel 3 kg 5,44 m.
Steven Broere Kogel 3 kg 5,02 m.
Jonas Geraats Verspringen 3,36 m.
Thomas Nieskens Verspringen 3,14 m.
Steven Broere Verspringen 3,05 m.
 
JC
Julian Verkolf 100 m 13,05 sec. -0.2m/s 27,59 km/h
Goos Meuwissen 100 m 13,23 sec. -0.2m/s 27,21 km/h
Sten Driessen 100 m 13,76 sec. -0.8m/s 26,16 km/h
Matyas Kerekgyarto 100 m 14,16 sec. -0.8m/s 25,42 km/h
Gabriel van Mierlo 100 m 14,20 sec. -0.1m/s 25,35 km/h
Nassim Jakhjoukh 100 m 14,39 sec. -0.1m/s 25,02 km/h
Julian Verkolf 1000 m 3:05,93 min. 19,36 km/h
Gabriel van Mierlo 1000 m 3:30,63 min. 17,09 km/h
Goos Meuwissen 1000 m 3:37,83 min. 16,53 km/h
Nassim Jakhjoukh 1000 m 3:42,43 min. 16,18 km/h
Sten Driessen 1000 m 3:56,75 min. 15,21 km/h
Matyas Kerekgyarto Kogel 4 kg 12,81 m.
Julian Verkolf Kogel 4 kg 9,19 m.
Sten Driessen Kogel 4 kg 8,69 m.
Goos Meuwissen Kogel 4 kg 7,77 m.
Gabriel van Mierlo Kogel 4 kg 7,60 m.
Nassim Jakhjoukh Kogel 4 kg 7,52 m.
Goos Meuwissen Verspringen 4,72 m.
Sten Driessen Verspringen 4,68 m.
Julian Verkolf Verspringen 4,65 m.
Gabriel van Mierlo Verspringen 4,34 m.
Nassim Jakhjoukh Verspringen 4,04 m.
Matyas Kerekgyarto Verspringen 3,82 m.
 
JB
Pit Fiddelaers 100 m 12,99 sec. -0.2m/s 27,71 km/h
Thies Coenen 100 m 13,46 sec. -0.8m/s 26,75 km/h
Pit Fiddelaers 1000 m 3:11,53 min. 18,80 km/h
Thies Coenen Kogel 5 kg 13,07 m.
Pit Fiddelaers Kogel 5 kg 8,66 m.
Pit Fiddelaers Verspringen 5,60 m.
Thies Coenen Verspringen 4,45 m.
 
JA
Thijs de Vlieger 100 m 12,48 sec. -0.2m/s 28,85 km/h
Daan van Herpt 100 m 13,63 sec. -0.8m/s 26,41 km/h
Thijs de Vlieger 1000 m 3:34,31 min. 16,80 km/h
Daan van Herpt 1000 m 4:08,08 min. 14,51 km/h
Nick Wanten 3000 m 11:05,92 min. 16,22 km/h
Thijs de Vlieger Kogel 6 kg 7,83 m.
Daan van Herpt Kogel 6 kg 6,14 m.
Thijs de Vlieger Verspringen 5,12 m.
 
MD
Lisanne de Vreede 60 m 9,04 sec. -0.2m/s 23,89 km/h
Fenne Cantelberg 60 m 9,11 sec. -0.2m/s 23,71 km/h
Sophie Cantelberg 60 m 9,35 sec. -0.2m/s 23,10 km/h
Lieke Rijk 60 m 9,51 sec. -0.8m/s 22,71 km/h
Frauke Classen 60 m 9,58 sec. -0.2m/s 22,55 km/h
Bibi Dohmen 60 m 9,73 sec. -0.8m/s 22,20 km/h
Eline Konings 60 m 9,90 sec. -0.8m/s 21,82 km/h
Renske Helwegen 60 m 9,92 sec. -0.2m/s 21,77 km/h
Aleid Jacobs 60 m 10,56 sec. -0.8m/s 20,45 km/h
Rosalyn van Eldik 80 m 13,50 sec. -1.2m/s 21,33 km/h
Yelisabeth van Eldik 80 m 13,50 sec. -1.2m/s 21,33 km/h
Fenne Cantelberg 1000 m 3:45,21 min. 15,99 km/h
Lieke Rijk 1000 m 3:51,23 min. 15,57 km/h
Lisanne de Vreede 1000 m 3:53,06 min. 15,45 km/h
Bibi Dohmen 1000 m 3:55,43 min. 15,29 km/h
Eline Konings 1000 m 3:56,06 min. 15,25 km/h
Sophie Cantelberg 1000 m 3:59,42 min. 15,04 km/h
Rosalyn van Eldik 1000 m 4:00,28 min. 14,98 km/h
Frauke Classen 1000 m 4:01,45 min. 14,91 km/h
Aleid Jacobs 1000 m 4:16,43 min. 14,04 km/h
Renske Helwegen Kogel 2 kg 9,25 m.
Fenne Cantelberg Kogel 2 kg 8,72 m.
Bibi Dohmen Kogel 2 kg 8,04 m.
Lisanne de Vreede Kogel 2 kg 6,85 m.
Lieke Rijk Kogel 2 kg 6,70 m.
Sophie Cantelberg Kogel 2 kg 6,60 m.
Eline Konings Kogel 2 kg 6,57 m.
Aleid Jacobs Kogel 2 kg 5,68 m.
Frauke Classen Kogel 2 kg 4,75 m.
Yelisabeth van Eldik Kogel 3 kg 6,63 m.
Rosalyn van Eldik Kogel 3 kg 6,06 m.
Fenne Cantelberg Verspringen 4,23 m.
Lisanne de Vreede Verspringen 4,14 m.
Renske Helwegen Verspringen 3,78 m.
Lieke Rijk Verspringen 3,69 m.
Frauke Classen Verspringen 3,68 m.
Bibi Dohmen Verspringen 3,64 m.
Sophie Cantelberg Verspringen 3,63 m.
Eline Konings Verspringen 3,24 m.
Yelisabeth van Eldik Verspringen 3,19 m.
Rosalyn van Eldik Verspringen 3,12 m.
Aleid Jacobs Verspringen 3,08 m.
 
MC
Loren Djolo 80 m 11,26 sec. -1.2m/s 25,58 km/h
Naoki Hermans 80 m 11,93 sec. -1.2m/s 24,14 km/h
Ilse de Bouter 1000 m 3:55,46 min. 15,29 km/h
Naoki Hermans 1000 m 4:04,49 min. 14,72 km/h
Ilse de Bouter 5000 m 22:40,69 min. 13,23 km/h
Loren Djolo Kogel 3 kg 8,38 m.
Naoki Hermans Kogel 3 kg 6,09 m.
Naoki Hermans Verspringen 4,37 m.
Loren Djolo Verspringen 3,85 m.
 
MB
Hannah Cranen 100 m 13,67 sec. -0.8m/s 26,34 km/h
Sara Rey 100 m 14,50 sec. -0.1m/s 24,83 km/h
Julie van de Wal 100 m 14,78 sec. -0.8m/s 24,36 km/h
Sabine Boonen 100 m 16,75 sec. -0.7m/s 21,49 km/h
Hannah Cranen 1000 m 3:42,91 min. 16,15 km/h
Julie van de Wal 1000 m 4:21,91 min. 13,75 km/h
Sara Rey 1000 m 4:44,34 min. 12,66 km/h
Sabine Boonen 1000 m 5:02,90 min. 11,89 km/h
Sabine Boonen Kogel 3 kg 9,58 m.
Sara Rey Kogel 3 kg 8,59 m.
Hannah Cranen Kogel 3 kg 7,75 m.
Julie van de Wal Kogel 3 kg 6,65 m.
Hannah Cranen Verspringen 4,73 m.
Julie van de Wal Verspringen 4,27 m.
Sara Rey Verspringen 3,91 m.
Sabine Boonen Verspringen 3,33 m.
 
MA
Dagmara Killaars 100 m 13,13 sec. -0.2m/s 27,42 km/h
Emmelijn van Eldik 100 m 14,90 sec. -0.1m/s 24,16 km/h
Emmelijn van Eldik 1000 m 3:44,31 min. 16,05 km/h
Dagmara Killaars 1000 m 4:02,58 min. 14,84 km/h
Dagmara Killaars Kogel 4 kg 7,14 m.
Emmelijn van Eldik Kogel 4 kg 4,52 m.
Dagmara Killaars Verspringen 4,57 m.
Emmelijn van Eldik Verspringen 2,94 m.
 
Mannen
Fabian Buijzen 100 m 12,30 sec. -0.2m/s 29,27 km/h
Jorick Horstermans 100 m 14,17 sec. -0.8m/s 25,41 km/h
Bart Zijlstra 100 m 14,77 sec. -0.1m/s 24,37 km/h
Fabian Buijzen 1000 m 3:04,79 min. 19,48 km/h
Jorick Horstermans 1000 m 3:21,77 min. 17,84 km/h
Bart Zijlstra 1000 m 3:50,95 min. 15,59 km/h
Johan van de Mortel 5000 m 23:29,78 min. 12,77 km/h
Jorick Horstermans Kogel 7,26 kg 10,06 m.
Bart Zijlstra Kogel 7,26 kg 7,81 m.
Fabian Buijzen Kogel 7,26 kg 7,57 m.
Fabian Buijzen Verspringen 5,53 m.
Jorick Horstermans Verspringen 4,04 m.
Bart Zijlstra Verspringen 3,63 m.
 
Vrouwen
Nicole Barten 100 m 14,11 sec. -0.8m/s 25,51 km/h
Luca Bopp 100 m 14,88 sec. -0.1m/s 24,19 km/h
Denice Geraedts 100 m 15,82 sec. -0.7m/s 22,76 km/h
Laura Rey 100 m 16,18 sec. -0.1m/s 22,25 km/h
Daisy Ackema 100 m 16,51 sec. -0.7m/s 21,80 km/h
Laura Rey 1000 m 3:56,90 min. 15,20 km/h
Nicole Barten 1000 m 4:05,21 min. 14,68 km/h
Luca Bopp 1000 m 4:54,07 min. 12,24 km/h
Denice Geraedts 1000 m 5:31,75 min. 10,85 km/h
Daisy Ackema 1000 m 5:42,43 min. 10,51 km/h
Vicky Jeurissen 5000 m 25:58,54 min. 11,55 km/h
Nicole Barten Kogel 4 kg 9,28 m.
Denice Geraedts Kogel 4 kg 8,08 m.
Daisy Ackema Kogel 4 kg 7,07 m.
Laura Rey Kogel 4 kg 6,76 m.
Luca Bopp Kogel 4 kg 5,59 m.
Luca Bopp Verspringen 3,78 m.
Nicole Barten Verspringen 3,77 m.
Daisy Ackema Verspringen 3,71 m.
Denice Geraedts Verspringen 3,70 m.
Laura Rey Verspringen 3,22 m.
 
M35+
Chris Steuns 5000 m 20:53,02 min. 14,37 km/h
Trevor Homs 5000 m 23:32,80 min. 12,74 km/h
 
M40+
Patrick Goertz 3000 m 12:48,39 min. 14,06 km/h
Patrick Goertz 5000 m 23:20,04 min. 12,86 km/h
Robert Hirsch 5000 m 29:53,33 min. 10,04 km/h
 
M45+
Guido Hennissen 3000 m 14:39,60 min. 12,28 km/h
John Kreemers 5000 m 21:05,04 min. 14,23 km/h
Paul de Winden 5000 m 23:57,92 min. 12,52 km/h
 
M50+
Jan Suylen 3000 m 13:17,20 min. 13,55 km/h
Erik Pouls 3000 m 14:43,34 min. 12,23 km/h
Jan Suylen 5000 m 24:26,53 min. 12,27 km/h
Henk Meuwissen 5000 m 24:33,75 min. 12,21 km/h
Rob Visser 5000 m 25:09,63 min. 11,92 km/h
 
M55+
Lex Hoefnagels 5000 m 23:56,83 min. 12,53 km/h
Peter van der Zander 5000 m 24:25,85 min. 12,28 km/h
Wilfred Klaassen 5000 m 26:47,90 min. 11,19 km/h
 
M60+
Jos de Vries 5000 m 23:15,99 min. 12,89 km/h
Thijs Hendriks 5000 m 24:38,03 min. 12,18 km/h
 
M65+
Joof Oosterbaan 5000 m 26:09,63 min. 11,47 km/h
 
M75+
Laurens van Stralen 5000 m 33:58,35 min. 8,83 km/h
 
V35+
Sonja Cantelberg-Schroën 100 m 16,03 sec. -0.7m/s 22,46 km/h
Sonja Cantelberg-Schroën 1000 m 4:03,06 min. 14,81 km/h
Annemarie Hilgers 3000 m 17:25,92 min. 10,33 km/h
Sonja Cantelberg-Schroën 5000 m 24:55,16 min. 12,04 km/h
Hester Hirsch 5000 m 33:23,57 min. 8,98 km/h
Sonja Cantelberg-Schroën Kogel 4 kg 5,99 m.
Sonja Cantelberg-Schroën Verspringen 3,66 m.
 
V40+
Debby Opbroek-De porte 5000 m 25:13,84 min. 11,89 km/h
 
V45+
Suzan Handels-Wiertz 100 m 17,78 sec. -0.7m/s 20,25 km/h
Suzan Handels-Wiertz 1000 m 4:09,01 min. 14,46 km/h
Ginny Meuwissen - Mostard 3000 m 16:36,59 min. 10,84 km/h
Karin Pijpers 5000 m 21:43,28 min. 13,81 km/h
Inge Bosboom 5000 m 24:56,46 min. 12,03 km/h
Suzan Handels-Wiertz Kogel 4 kg 6,69 m.
Suzan Handels-Wiertz Verspringen 3,19 m.
 
V50+
Monique Kerpen 5000 m 26:47,87 min. 11,19 km/h
 
V55+
Dianne Hely 3000 m 17:03,49 min. 10,55 km/h
 

zaterdag 23 september 2017
NK Estafette Amstelveen
JB
Bjorn van Rijswick,
Stan Ubachs,
Pie Meuwissen,
Tijn Vaessen
4x100m 47,83 sec. 7e 30,11 km/h
 

zaterdag 9 september 2017
Schulermeeting Lille (F)
JC
Matyas Kerekgyarto Kogel 4 kg 11,98 m. 2e
Goos Meuwissen Verspringen 5,05 m. +2.0m/s 3e
Goos Meuwissen 50m 6,96 sec. +1.0m/s 25,86 km/h
Julian Verkolf 50m 7,03 sec. +0.3m/s 25,60 km/h
 
MD
Boglarka Kerekgyarto Kogel 2 kg 10,01 m. 2e
Fenne Cantelberg Hoogspringen 1,35 m. 5e
Sophie Cantelberg 50m 7,87 sec. +3.3m/s 22,87 km/h
Boglarka Kerekgyarto Verspringen met afzetvak 3,81 m 14e
 
MC
Jill Wanten 1000 m 3:24,87 min. 17,57 km/h
Jane Wanten 1000 m 3:28,42 min. 17,27 km/h
Isa Verberne Verspringen 4,53 m. +0.0m/s 12e
Madelief Vaessen Hoogspringen 1,43 m. 9e
Loren Djolo 50m 7,18 sec. +1.1m/s 25,07 km/h
 

zondag 3 september 2017
D-Spelen Amsterdam
MD
Sophie Cantelberg 60 m 9,34 sec. +0.7m/s 32e 23,13 km/h
Boglarka Kerekgyarto 60 m Horden 76,2 cm 10,31 sec. -0.6m/s 2e 20,95 km/h
Boglarka Kerekgyarto 60 m Horden 76,2 cm 10,73 sec. -0.3m/s 20,13 km/h
Boglarka Kerekgyarto Verspringen 4,39 m. +2.4m/s 6e
Fenne Cantelberg Verspringen 4,29 m. +1.1m/s 7e
Sophie Cantelberg Verspringen 3,54 m. +0.7m/s 35e
Fenne Cantelberg Hoogspringen 1,25 m. 12e
 

zaterdag 2 september 2017
C-Interland Assen
MC
Ella Meuwissen Kogelslingeren 3 kg 45,96 m. 2e
 

zaterdag 2 september 2017
Keuze Meerkamp Deventer
JPA
Raf Vaessen 60 m 9,82 sec. -0.1m/s 4e 22,00 km/h
Raf Vaessen Kogel 2 kg 6,33 m. 3e
Raf Vaessen Verspringen 3,81 m. 1e
 
MC
Madelief Vaessen 80 m 11,05 sec. -0.5m/s 1e 26,06 km/h
Madelief Vaessen 80 m Horden 76,2 cm 12,90 sec. -0.6m/s 1e 22,33 km/h
Madelief Vaessen Verspringen 4,43 m. 4e
 

vrijdag 1 september 2017
Trackmeeting Utrecht
JA
Guus Winkelmolen 1000 m 2:33,06 min. 2e 23,52 km/h
 
Mannen
Pim Lambregts 5000 m 14:56,58 min. 3e 20,08 km/h
Rik van der Sterren 5000 m 16:07,62 min. 18,60 km/h