Swift Atletiek

Wedstrijd Uitslagen

zaterdag 15 juli 2017
Zomer Werpen Rotterdam
M70+
Jan Titulaer Kogelslingeren 4 kg 37,89 m.
Jan Titulaer Gewichtwerpen 7,26 kg 16,53 m.
Jan Titulaer Meerkamp 1438 punten. 4e
 

zaterdag 15 juli 2017
NK Senioren Utrecht
Mannen
Pim Lambregts 5000 m 15:10,95 min. 15e 19,76 km/h
 

vrijdag 14 juli 2017
Limbra Avondwedstrijd Roermond
JD
Christiaan Dahmen Hoogspringen 1,35 m. 1e
 
JC
Goos Meuwissen 150 m 19,76 sec. -0.9m/s 5e 27,33 km/h
Matyas Kerekgyarto Kogel 4 kg 10,88 m. 1e
Matyas Kerekgyarto Discus 1 kg 28,13 m. 1e
 
JB
Tijn Vaessen 200 m 23,06 sec. +0.6m/s 1e 31,22 km/h
Thies Coenen Kogel 5 kg 13,39 m. 1e
Thies Coenen Discus 1,5 kg 31,44 m. 2e
 
JA
Nick Wanten 1500 m 5:07,39 min. 4e 17,57 km/h
 
MD
Lisanne de Vreede 60 m 9,33 sec. -0.1m/s 5e 23,15 km/h
Aleid Jacobs 60 m 10,67 sec. -0.1m/s 7e 20,24 km/h
Boglarka Kerekgyarto 150 m 20,71 sec. +1.1m/s 1e 26,07 km/h
Lisanne de Vreede 1000 m 3:51,11 min. 7e 15,58 km/h
Aleid Jacobs 1000 m 4:03,82 min. 8e 14,76 km/h
Boglarka Kerekgyarto Verspringen 4,45 m. 1e
Lisanne de Vreede Verspringen 3,85 m. 4e
Aleid Jacobs Verspringen 2,98 m. 7e
Boglarka Kerekgyarto Hoogspringen 1,40 m. 1e
 
MC
Loren Djolo 80 m 10,64 sec. +0.3m/s 1e 27,07 km/h
Isa Verberne 80 m 11,46 sec. +0.3m/s 5e 25,13 km/h
Jane Wanten 80 m 11,51 sec. +0.1m/s 6e 25,02 km/h
Naoki Hermans 80 m 11,67 sec. +0.3m/s 7e 24,68 km/h
Loren Djolo 150 m 19,87 sec. -0.9m/s 1e 27,18 km/h
Madelief Vaessen 150 m 20,43 sec. -0.9m/s 2e 26,43 km/h
Jane Wanten 150 m 21,34 sec. +1.1m/s 4e 25,30 km/h
Isa Verberne 150 m 21,41 sec. -0.9m/s 5e 25,22 km/h
Ilse de Bouter 1000 m 3:44,69 min. 3e 16,02 km/h
Jill Wanten 1500 m 5:21,64 min. 1e 16,79 km/h
Naoki Hermans Verspringen 4,54 m. 1e
Isa Verberne Verspringen 4,49 m. 4e
 
MB
Hannah Cranen 100 m 13,19 sec. -0.1m/s 1e 27,29 km/h
Hannah Cranen 200 m 27,07 sec. +0.3m/s 1e 26,60 km/h
Fabiënne van den Hombergh Kogel 3 kg 8,84 m. 4e
Fabiënne van den Hombergh Discus 1 kg 20,63 m. 5e
Liesje Knelissen Verspringen 4,64 m. 1e
 
MA
Dagmara Killaars 100 m 13,15 sec. -0.1m/s 1e 27,38 km/h
Dagmara Killaars 200 m 27,87 sec. +0.3m/s 1e 25,83 km/h
Emmelijn van Eldik 1500 m 5:51,01 min. 1e 15,38 km/h
 
Mannen
Rik van der Sterren 1500 m 4:23,08 min. 6e 20,53 km/h
Jorick Horstermans Kogel 7,26 kg 9,93 m. 1e
Bart Zijlstra Kogel 7,26 kg 8,28 m. 2e
Jorick Horstermans Discus 2 kg 26,81 m. 1e
Guido Klaassen Discus 2 kg 24,73 m. 2e
Bart Zijlstra Discus 2 kg 24,58 m. 3e
Fabian Buijzen Verspringen 5,79 m. 2e
 
Vrouwen
Elise Verhees 200 m 30,38 sec. +0.3m/s 1e 23,70 km/h
Nicole Barten Kogel 4 kg 8,73 m. 1e
Zoë van Lierop Kogel 4 kg 7,75 m. 2e
Daisy Ackema Kogel 4 kg 7,32 m. 3e
Nicole Barten Discus 1 kg 23,28 m. 1e
Daisy Ackema Discus 1 kg 22,39 m. 2e
 
M45+
Ric Reulen 1500 m 6:09,83 min. 2e 14,60 km/h
 
M60+
Henk van Bakel Kogel 4 kg 10,12 m. 4e
Henk van Bakel Discus 1 kg 38,24 m. 3e
 
M65+
Jan van Hooft Discus 1 kg 44,11 m. 1e
 
V45+
Suzan Handels-Wiertz Kogel 4 kg 6,50 m. 3e
 

vrijdag 14 juli 2017
WK Para Athletics London (GB)
T34 Wheeler Vrouwen
Desiree Vranken 100 m 19,72 sec. 0.0m/s 6e 18,26 km/h
 

vrijdag 7 juli 2017
Trackmeeting Wageningen
MC
Jane Wanten 800 m 2:32,91 min. 9e 18,83 km/h
 

dinsdag 4 juli 2017
Limbra Baancircuit Venray
JC
Matyas Kerekgyarto Discus 1 kg 40,75 m. 1e
 
JB
Thies Coenen Discus 1,5 kg 25,61 m. 1e
 
MD
Boglarka Kerekgyarto 60 m 8,72 sec. +0.1m/s 4e 24,77 km/h
Boglarka Kerekgyarto Discus 0,75 kg 17,16 m. 3e
 
MB
Hannah Cranen 100 m 13,34 sec. 1e 26,99 km/h
Hannah Cranen 200 m 27,78 sec. 2e 25,92 km/h
Fabiënne van den Hombergh Discus 1 kg 17,84 m. 2e
 
MA
Dagmara Killaars 100 m 13,02 sec. 1e 27,65 km/h
Dagmara Killaars 200 m 27,20 sec. +0.0m/s 1e 26,47 km/h
 
Mannen
Jorick Horstermans Kogel 7,26 kg 10,55 m. 2e
Jorick Horstermans Discus 2 kg 25,77 m. 2e
 
M60+
Henk van Bakel Kogel 5 kg 10,19 m. 3e
Henk van Bakel Discus 1 kg 38,99 m. 3e
 
M65+
Jan van Hooft Kogel 5 kg 9,94 m. 4e
Jan van Hooft Discus 1 kg 44,40 m. 1e
 
M70+
Jan Titulaer Kogel 4 kg 11,34 m. 1e
Jan Titulaer Discus 1 kg 30,65 m. 5e
 

zondag 2 juli 2017
Kermismeerkampen Best
MD
Boglarka Kerekgyarto 600 m 1:51,12 min. 4e 19,44 km/h
Boglarka Kerekgyarto 60 m Horden 76,2 cm 10,17 sec. -0.6m/s 4e 21,24 km/h
Boglarka Kerekgyarto Kogel 2 kg 9,54 m. 8e
Boglarka Kerekgyarto Speer 400 g 21,59 m. 10e
Boglarka Kerekgyarto Verspringen 4,37 m. +1.7m/s 4e
Boglarka Kerekgyarto Hoogspringen 1,38 m. 3e
Boglarka Kerekgyarto 6-Kamp MD 2988 punten. 5e
 

zondag 2 juli 2017
NK Junioren Vught
JB
Tijn Vaessen 200 m 23,02 sec. +1.3m/s 31,28 km/h
Tijn Vaessen 200 m 23,07 sec. +0.1m/s 31,21 km/h
Tijn Vaessen 200 m 23,28 sec. -1.3m/s 7e 30,93 km/h
Thies Coenen Kogel 5 kg 13,23 m. 9e
 
MC
Ella Meuwissen Kogelslingeren 3 kg 48,67 m. 3e
 
MB
Hannah Cranen 200 m 27,07 sec. +0.2m/s 28e 26,60 km/h
Sara Rey Kogelslingeren 3 kg 38,31 m. 10e
Fabiënne van den Hombergh Kogelslingeren 3 kg 32,46 m. 12e
 

zaterdag 1 juli 2017
NK Junioren Vught
MC
Loren Djolo 100 m 13,02 sec. +0.6m/s 27,65 km/h
Loren Djolo 100 m 13,07 sec. +0.8m/s 15e 27,54 km/h
 

dinsdag 27 juni 2017
Avondwedstrijd Weert
JC
Matyas Kerekgyarto Kogel 4 kg 12,98 m. 1e
Matyas Kerekgyarto Kogelslingeren 4 kg 40,38 m. 1e
 
JB
Thies Coenen Kogel 5 kg 13,03 m. 1e
 
MD
Boglarka Kerekgyarto 60 m 8,74 sec. -1.0m/s 2e 24,71 km/h
Fenne Cantelberg 60 m 9,10 sec. -1.0m/s 4e 23,74 km/h
Boglarka Kerekgyarto 800 m 2:49,08 min. 2e 17,03 km/h
Fenne Cantelberg 800 m 2:59,65 min. 4e 16,03 km/h
Boglarka Kerekgyarto Kogel 2 kg 10,08 m. 2e
Boglarka Kerekgyarto Verspringen 4,27 m. 1e
Fenne Cantelberg Verspringen 3,91 m. 4e
 
MC
Madelief Vaessen 100 m 13,89 sec. -0.7m/s 2e 25,92 km/h
Madelief Vaessen 200 m 28,27 sec. +0.0m/s 3e 25,47 km/h
 
MB
Hannah Cranen 100 m 13,30 sec. -0.9m/s 1e 27,07 km/h
Hannah Cranen 200 m 26,99 sec. -1.9m/s 1e 26,68 km/h
Fabiënne van den Hombergh Kogel 3 kg 9,21 m. 2e
Sara Rey Kogelslingeren 3 kg 40,62 m. 1e
Fabiënne van den Hombergh Kogelslingeren 3 kg 29,57 m. 2e
Liesje Knelissen Verspringen 4,82 m. 1e
 
MA
Dagmara Killaars 100 m 13,37 sec. -0.9m/s 1e 26,93 km/h
Dagmara Killaars 200 m 27,61 sec. -1.9m/s 1e 26,08 km/h
 
Mannen
Jorick Horstermans Kogel 7,26 kg 9,97 m. 1e
 
Vrouwen
Nicole Barten Kogel 4 kg 8,43 m. 1e
 
M60+
Henk van Bakel Kogelslingeren 5 kg 30,30 m. 4e
 
M70+
Jan Titulaer Kogel 4 kg 11,42 m. 1e
Jan Titulaer Kogelslingeren 4 kg 37,55 m. 1e
 
V45+
Suzan Handels-Wiertz Kogel 4 kg 6,24 m. 1e
 

zondag 25 juni 2017
LK Junioren CD Kerkrade
JC
Goos Meuwissen 100 m 13,03 sec. +0.0m/s 27,63 km/h
Goos Meuwissen 100 m 13,04 sec. +1.1m/s 27,61 km/h
Goos Meuwissen 100 m 13,11 sec. +0.0m/s 2e 27,46 km/h
Matyas Kerekgyarto Kogel 4 kg 13,10 m. 1e
Matyas Kerekgyarto Discus 1 kg 37,83 m. 1e
Goos Meuwissen Speer 600 g (vanaf 1999) 37,37 m. 1e
Matyas Kerekgyarto Kogelslingeren 4 kg 42,20 m.
Sten Driessen Verspringen 4,86 m. 4e
Sten Driessen Hoogspringen 1,40 m. 7e
 
MD
Boglarka Kerekgyarto 60 m 8,75 sec. -1.5m/s 24,69 km/h
Boglarka Kerekgyarto 60 m 8,83 sec. +.03m/s 5e 24,46 km/h
Boglarka Kerekgyarto 60 m 8,87 sec. -0.5m/s 24,35 km/h
Fenne Cantelberg 60 m 9,14 sec. -1.5m/s 23,63 km/h
Sophie Cantelberg 60 m 9,27 sec. +1.1m/s 23,30 km/h
Fenne Cantelberg 60 m 9,28 sec. -0.2m/s 10e 23,28 km/h
Sophie Cantelberg 60 m 9,52 sec. -0.2m/s 12e 22,69 km/h
Frauke Classen 60 m 9,73 sec. -1.5m/s 22e 22,20 km/h
Lieke Rijk 1000 m 3:48,63 min. 10e 15,75 km/h
Frauke Classen 1000 m 4:05,30 min. 12e 14,68 km/h
Boglarka Kerekgyarto 60 m Horden 76,2 cm 10,19 sec. -0.3m/s 2e 21,20 km/h
Boglarka Kerekgyarto 60 m Horden 76,2 cm 10,49 sec. +1.9m/s 20,59 km/h
Lisanne de Vreede 60 m Horden 76,2 cm 12,64 sec. +1.5m/s 17,09 km/h
Bibi Dohmen Kogel 2 kg 8,65 m. 8e
Bibi Dohmen Discus 0,75 kg 20,52 m. 4e
Lieke Rijk Speer 400 g 22,55 m. 3e
Boglarka Kerekgyarto Verspringen 4,45 m. 3e
Lisanne de Vreede Verspringen 3,91 m. 8e
Fenne Cantelberg Verspringen 3,84 m. 11e
Sophie Cantelberg Verspringen 3,80 m. 12e
Frauke Classen Verspringen 3,57 m. 17e
Fenne Cantelberg Hoogspringen 1,40 m. 2e
Lisanne de Vreede Hoogspringen 1,30 m. 4e
Bibi Dohmen Hoogspringen 1,25 m. 5e
Fenne Cantelberg,
Lisanne de Vreede,
Sophie Cantelberg,
Boglarka Kerekgyarto
4x60m 33,72 sec. 3e 25,62 km/h
 
MC
Loren Djolo 80 m 10,70 sec. +1.6m/s 26,92 km/h
Loren Djolo 80 m 10,82 sec. -0.7m/s 3e 26,62 km/h
Loren Djolo 80 m 10,85 sec. -2.0m/s 26,54 km/h
Isa Verberne 80 m 11,18 sec. +1.6m/s 25,76 km/h
Isa Verberne 80 m 11,25 sec. -0.4m/s 25,60 km/h
Isa Verberne 80 m 11,45 sec. -0.7m/s 6e 25,15 km/h
Jane Wanten 80 m 11,60 sec. -0.4m/s 13e 24,83 km/h
Naoki Hermans 80 m 11,63 sec. +0.0m/s 14e 24,76 km/h
Jane Wanten 800 m 2:39,07 min. 6e 18,11 km/h
Jill Wanten 1500 m 5:26,93 min. 1e 16,52 km/h
Madelief Vaessen 80 m Horden 76,2 cm 12,79 sec. +0.8m/s 2e 22,52 km/h
Madelief Vaessen 80 m Horden 76,2 cm 12,92 sec. +0.4m/s 22,29 km/h
Jill Wanten 80 m Horden 76,2 cm 15,15 sec. +0.4m/s 19,01 km/h
Jill Wanten 80 m Horden 76,2 cm 16,15 sec. +0.8m/s 6e 17,83 km/h
Ella Meuwissen Kogel 3 kg 9,01 m. 4e
Ella Meuwissen Discus 1 kg 26,08 m. 2e
Ella Meuwissen Kogelslingeren 3 kg 47,40 m.
Naoki Hermans Verspringen 4,74 m. 3e
Isa Verberne Verspringen 4,41 m. 6e
Loren Djolo Verspringen 4,11 m. 12e
Madelief Vaessen Hoogspringen 1,40 m. 2e
Madelief Vaessen,
Loren Djolo,
Isa Verberne,
Jane Wanten
4x80m 41,82 sec. 1e 27,55 km/h
 

zaterdag 24 juni 2017
Internationale werpmeerkamp Sint Niklaas (B)
M60+
Henk van Bakel Kogel 5 kg 9,93 m.
Henk van Bakel Discus 1 kg 38,00 m.
Henk van Bakel Speer 600 g (vanaf 1999) 31,01 m.
Henk van Bakel Kogelslingeren 5 kg 31,56 m.
Henk van Bakel Gewichtwerpen 9,08 kg 11,88 m.
Henk van Bakel Werp 5-kamp M60 2919 punten 3e
 
M65+
Frans Klep Kogel 5 kg 7,85 m.
Frans Klep Discus 1 kg 29,35 m.
Frans Klep Speer 600 g (vanaf 1999) 25,71 m.
Frans Klep Kogelslingeren 5 kg 24,68 m.
Frans Klep Gewichtwerpen 9,08 kg 9,32 m.
Frans Klep Werp 5-kamp M65 2442 punten 2e
 
M70+
Jan Titulaer Kogel 4 kg 10,94 m.
Jan Titulaer Discus 1 kg 26,16 m.
Jan Titulaer Speer 500 g (vanaf 2008) 29,60 m.
Jan Titulaer Kogelslingeren 4 kg 38,66 m.
Jan Titulaer Gewichtwerpen 7,26 kg 16,48 m.
Jan Titulaer Werp 5-kamp M70 3577 punten 1e
 

zondag 18 juni 2017
3e Senioren Competitie Roermond
JB
Pie Meuwissen 100 m 12,67 sec. +1.2m/s 14e 28,41 km/h
Pie Meuwissen 200 m 25,48 sec. -0.4m/s 9e 28,26 km/h
Bjorn van Rijswick 200 m 26,05 sec. +0.2m/s 12e 27,64 km/h
Pit Fiddelaers 800 m 2:39,09 min. 18e 18,10 km/h
Pit Fiddelaers Verspringen 5,68 m. +0.8m/s 8e
 
JA
Jim Vaughan 100 m 12,16 sec. +1.2m/s 9e 29,61 km/h
Thijs de Vlieger 100 m 12,21 sec. -0.3m/s 10e 29,48 km/h
Daan van Herpt 100 m 13,47 sec. -0.6m/s 21e 26,73 km/h
Johan Crins 200 m 26,92 sec. +0.2m/s 19e 26,75 km/h
Guus Winkelmolen 800 m 1:56,47 min. 2e 24,73 km/h
Anday Tekle 800 m 2:08,44 min. 9e 22,42 km/h
Johan Crins 800 m 2:26,36 min. 17e 19,68 km/h
Daan van Herpt 110 m Horden 106,7 cm 21,15 sec. +1.8m/s 14e 18,72 km/h
Jim Vaughan Verspringen 5,97 m. +1.2m/s 2e
 
MB
Julie van de Wal 100 m 13,85 sec. -1.2m/s 10e 25,99 km/h
Maud Waajen 100 m 13,92 sec. -1.2m/s 11e 25,86 km/h
Kimmy Koerts 100 m 15,18 sec. -0.7m/s 18e 23,72 km/h
Julie van de Wal 200 m 28,27 sec. -0.6m/s 9e 25,47 km/h
Kimmy Koerts 200 m 31,97 sec. -2.4m/s 18e 22,52 km/h
Maud Aretz 400 m 65,18 sec. 7e 22,09 km/h
Liesje Knelissen 100 m Horden 84,0 cm 17,93 sec. -1.6m/s 3e 20,08 km/h
Steffie Bosboom 100 m Horden 84,0 cm 19,22 sec. +0.1m/s 8e 18,73 km/h
Kimmy Koerts 100 m Horden 84,0 cm 19,75 sec. -1.6m/s 10e 18,23 km/h
Sabine Boonen Kogel 4 kg 8,51 m. 6e
Eefje Helwegen Kogel 4 kg 6,77 m. 22e
Sara Rey Kogelslingeren 4 kg 36,45 m. 1e
Eefje Helwegen Kogelslingeren 4 kg 17,95 m. 12e
Liesje Knelissen Verspringen 4,99 m. +0.9m/s 2e
Sara Rey Verspringen 4,50 m. +0.7m/s 6e
Aberash Douven Verspringen 3,08 m. +2.7m/s 21e
Steffie Bosboom Hoogspringen 1,55 m. 1e
Aberash Douven Hoogspringen 1,10 m. 12e
 
MA
Dagmara Killaars 100 m 13,02 sec. +1.7m/s 1e 27,65 km/h
Dagmara Killaars 200 m 27,03 sec. -1.4m/s 2e 26,64 km/h
Lisanne Baetsen 200 m 28,18 sec. -0.6m/s 8e 25,55 km/h
Emmelijn van Eldik 1500 m 6:06,15 min. 13e 14,75 km/h
Vivian Kurvers Kogel 4 kg 6,83 m. 21e
Loes Donders Kogel 4 kg 6,51 m. 23e
 
Mannen
Fabian Buijzen 400 m 54,20 sec. 4e 26,57 km/h
Rik van der Sterren 5000 m 16:50,96 min. 3e 17,80 km/h
Alain Dijkstra 110 m Horden 106,7 cm 18,92 sec. +0.1m/s 10e 20,93 km/h
Guido Klaassen 110 m Horden 106,7 cm 19,22 sec. +1.8m/s 11e 20,60 km/h
Marco Caspers Kogel 7,26 kg 10,37 m. 7e
Jorick Horstermans Kogel 7,26 kg 10,03 m. 8e
Bart Zijlstra Kogel 7,26 kg 8,58 m. 15e
Alain Dijkstra Kogelslingeren 7,26 kg 37,21 m. 2e
Jorick Horstermans Kogelslingeren 7,26 kg 24,52 m. 4e
Bart Zijlstra Kogelslingeren 7,26 kg 16,84 m. 12e
Driek Sampers Verspringen 5,71 m. +0.9m/s 7e
Marco Caspers Hoogspringen 2,00 m. 1e
Guido Klaassen,
Guus Winkelmolen,
Fabian Buijzen,
Alain Dijkstra
4x400m 3:43,30 min. 4e 25,79 km/h
Bart Zijlstra,
Pit Fidelaers,
Johan Crins,
Daan van Herpt
4x400m 4:20,06 min. 13e 22,15 km/h
 
Vrouwen
Maxime Gootzen 200 m 31,80 sec. -2.4m/s 16e 22,64 km/h
Elise Verhees 400 m 67,45 sec. 9e 21,35 km/h
Nicole Barten 400 m 73,71 sec. 17e 19,54 km/h
Nicole Barten Kogel 4 kg 9,10 m. 4e
Zoë van Lierop Kogel 4 kg 8,04 m. 13e
Denice Geraedts Kogelslingeren 4 kg 23,19 m. 5e
Denice Geraedts Verspringen 3,96 m. +0.4m/s 16e
Maud Aretz,
Julie van de Wal,
Dagmar Killaars,
Julia Dahmen
4x400m 4:31,62 min. 3e 21,21 km/h
 
M35+
Marcel Vaessen Kogel 7,26 kg 8,59 m. 14e
 
V35+
Julia Dahmen 1500 m 4:53,78 min. 1e 18,38 km/h
 

vrijdag 16 juni 2017
Trackmeeting Wageningen
Mannen
Pim Lambregts 5000 m 15:00,05 min. 11e 20,00 km/h
 

zondag 11 juni 2017
NK Masters Gouda
M60+
Henk van Bakel Kogel 5 kg 10,15 m. 3e
Henk van Bakel Discus 1 kg 38,59 m. 3e
 
M65+
Jan van Hooft Discus 1 kg 43,51 m. 1e
 
M70+
Frans de Laat Kogel 4 kg 13,86 m. 1e
Jan Titulaer Kogel 4 kg 11,89 m. 3e
Frans de Laat Discus 1 kg 40,63 m. 1e
Jan Titulaer Discus 1 kg 30,96 m. 3e
 

zondag 11 juni 2017
2e B Competitie Tilburg
JB
Tijn Vaessen 100 m 11,70 sec. +0.0m/s 5e 30,77 km/h
Bjorn van Rijswick 100 m 12,75 sec. +0.6m/s 20e 28,24 km/h
Pie Meuwissen 400 m 57,53 sec. 13e 25,03 km/h
Laurens Handels 1500 m 5:03,46 min. 14e 17,79 km/h
Pie Meuwissen 110 m Horden 91,4 cm 18,65 sec. +0.5m/s 14e 21,23 km/h
Owen van Dijk 110 m Horden 91,4 cm 20,28 sec. -2.2m/s 16e 19,53 km/h
Thies Coenen Kogel 5 kg 13,26 m. 3e
Bjorn van Rijswick Kogel 5 kg 10,33 m. 10e
Thies Coenen Discus 1,5 kg 26,68 m. 10e
Stan Ubachs Speer 700 g 43,39 m. 5e
Tijn Vaessen Verspringen 5,74 m. +0.6m/s 4e
Laurens Handels Hoogspringen 1,75 m. 5e
Owen van Dijk Hoogspringen 1,50 m. 13e
Pit Fiddelaers Polsstokhoogspringen 2,60 m. 10e
Owen van Dijk,
Pie Meuwissen,
Bjorn van Rijswick,
Tijn Vaessen
4x100m 46,7 sec. 2e 30,74 km/h
 
MC
Jill Wanten 1500 m 5:11,01 min. 4e 17,36 km/h
 
MB
Julie van de Wal 100 m 13,66 sec. 7e 26,35 km/h
Maud Waajen 100 m 14,07 sec. -1.9m/s 11e 25,59 km/h
Kimmy Koerts 100 m 14,97 sec. +1.1m/s 21e 24,05 km/h
Maud Aretz 400 m 65,47 sec. 11e 21,99 km/h
Julie van de Wal 400 m 68,52 sec. 21,02 km/h
Liesje Knelissen 100 m Horden 76,2 cm 17,63 sec. -1.3m/s 9e 20,42 km/h
Steffie Bosboom 100 m Horden 76,2 cm 19,52 sec. -1.3m/s 17e 18,44 km/h
Kimmy Koerts 100 m Horden 76,2 cm 19,74 sec. -1.3m/s 19e 18,24 km/h
Fabiënne van den Hombergh Kogel 3 kg 8,63 m. 16e
Eefje Helwegen Kogel 3 kg 8,25 m. 20e
Fabiënne van den Hombergh Discus 1 kg 18,94 m. 13e
Eefje Helwegen Discus 1 kg 18,64 m. 14e
Sara Rey Speer 500 g (vanaf 2008) 25,57 m. 9e
Eefje Helwegen Speer 500 g (vanaf 2008) 24,28 m. 11e
Liesje Knelissen Verspringen 4,77 m. +1.3m/s 8e
Kimmy Koerts Verspringen 3,90 m. +0.9m/s 23e
Steffie Bosboom Hoogspringen 1,50 m. 4e
Sara Rey,
Maud Aretz,
Julie van de Wal,
Maud Waajen
4x100m 53,5 sec. 4e 26,85 km/h
 

zondag 11 juni 2017
Athletics champs 2 Deurne
JPC
Daan Domburg Verspringen AC 2,75 m.
Daan Domburg Hoogspringen AC 0,85 m.
 
JPB
Roi Schoemakers Verspringen AC 3,25 m.
Koen Stribos Verspringen AC 2,95 m.
Lucas van Berkel Verspringen AC 2,95 m.
Roi Schoemakers Hoogspringen AC 1,10 m.
Lucas van Berkel Hoogspringen AC 1,00 m.
Koen Stribos Hoogspringen AC 0,90 m.
 
JPA
Dave Damen 60m AC 9,3 sec. 23,23 km/h
Dave Damen 60m hrd AC 10,5 sec. 20,57 km/h
Dave Damen Vortex werpen AC 23,50 m.
Dave Damen Discuswerpen AC 22,50 m.
Dave Damen Verspringen AC 3,65 m.
Raf Vaessen Verspringen AC 3,55 m.
Thijs Lamboo Verspringen AC 3,50 m.
Kenan Durmus Verspringen AC 2,90 m.
Thijs Bongers Verspringen AC 2,90 m.
Ruben van Dijk Verspringen AC 2,80 m.
Nils van Leipsig Verspringen AC 2,70 m.
Dave Damen Meerkamp pupillen AC 359 punten.
 
MPC
Jasmina Schmitz Verspringen AC 2,50 m.
Florense Revenberg Verspringen AC 2,25 m.
Florense Revenberg Hoogspringen AC 0,75 m.
Jasmina Schmitz Hoogspringen AC 0,70 m.
 
MPB
Amy Damen Verspringen AC 3,20 m.
Amy Damen Hoogspringen AC 1,00 m.
 
MPA
Marit van Leipsig Verspringen AC 3,05 m.
 

zaterdag 10 juni 2017
3e CD Competitie Sittard
JD
Christiaan Dahmen 80 m 12,40 sec. +0.2m/s 11e 23,23 km/h
Stijn Wolfhagen 80 m 12,49 sec. +2.6m/s 13e 23,06 km/h
Steven Broere 80 m 13,34 sec. +2.6m/s 19e 21,59 km/h
Christiaan Dahmen 1000 m 3:35,33 min. 8e 16,72 km/h
Stijn Wolfhagen 1000 m 3:36,52 min. 9e 16,63 km/h
Steven Broere 1000 m 3:52,35 min. 15e 15,49 km/h
Steven Broere Verspringen 3,02 m. +0.4m/s 12e
Christiaan Dahmen Hoogspringen 1,35 m. 3e
 
JC
Goos Meuwissen 100 m 13,11 sec. +0.6m/s 5e 27,46 km/h
Julian Verkolf 800 m 2:19,86 min. 4e 20,59 km/h
Mike Dahmen 800 m 2:31,25 min. 9e 19,04 km/h
Mike Dahmen 300 m Horden 76,2 cm 51,63 sec. 9e 20,92 km/h
Matyas Kerekgyarto Kogel 4 kg 12,52 m. 1e
Matyas Kerekgyarto Discus 1 kg 41,41 m. 1e
Sten Driessen Verspringen 5,02 m. +1.0m/s 3e
Goos Meuwissen Verspringen 4,87 m. +1.7m/s 5e
Sten Driessen Hoogspringen 1,50 m. 5e
Goos Meuwissen,
Mike Dahmen,
Julian Verkolf,
Sten Driessen
4x100m 53,58 sec. 4e 26,88 km/h
 
MD
Lisanne de Vreede 60 m 8,94 sec. +0.3m/s 7e 24,16 km/h
Sophie Cantelberg 60 m 9,11 sec. 0.3m/s 10e 23,71 km/h
Frauke Classen 60 m 9,64 sec. +0.3m/s 20e 22,41 km/h
Lisanne de Vreede 1000 m 3:45,34 min. 8e 15,98 km/h
Eline Konings 1000 m 3:55,32 min. 14e 15,30 km/h
Frauke Classen 1000 m 3:58,49 min. 20e 15,09 km/h
Boglarka Kerekgyarto 60 m Horden 76,2 cm 10,44 sec. +0.9m/s 2e 20,69 km/h
Fenne Cantelberg 60 m Horden 76,2 cm 13,5 sec. +0.9m/s 12e 15,72 km/h
Boglarka Kerekgyarto Kogel 2 kg 10,22 m. 3e
Bibi Dohmen Kogel 2 kg 8,08 m. 7e
Bibi Dohmen Discus 0,75 kg 18,38 m. 2e
Boglarka Kerekgyarto Verspringen 4,30 m. -0.6m/s 1e
Sophie Cantelberg Verspringen 3,48 m. +0.3m/s 10e
Eline Konings Verspringen 3,30 m. -0.1m/s 14e
Fenne Cantelberg Hoogspringen 1,45 m. 1e
Bibi Dohmen Hoogspringen 1,30 m. 5e
Eline Konings Hoogspringen 1,15 m. 12e
Fenne Cantelberg,
Lisanne de Vreede,
Sophie Cantelberg,
Frauke Classen
4x60m 34,31 sec. 3e 25,18 km/h
 
MC
Loren Djolo 80 m 10,83 sec. -0.2m/s 4e 26,59 km/h
Naoki Hermans 80 m 11,71 sec. -0.7m/s 16e 24,59 km/h
Nina Vijgen 80 m 12,72 sec. +1.4m/s 25e 22,64 km/h
Jill Wanten 800 m 2:30,15 min. 3e 19,18 km/h
Jane Wanten 800 m 2:36,43 min. 6e 18,41 km/h
Maaike Andringa 800 m 3:24,61 min. 20e 14,08 km/h
Madelief Vaessen 300 m Horden 76,2 cm 53,55 sec. 3e 20,17 km/h
Jill Wanten 300 m Horden 76,2 cm 56,10 sec. 8e 19,25 km/h
Nina Vijgen 300 m Horden 76,2 cm 62,26 sec. 15e 17,35 km/h
Ella Meuwissen Kogel 3 kg 8,98 m. 2e
Loren Djolo Kogel 3 kg 6,43 m. 10e
Ella Meuwissen Speer 500 g (vanaf 2008) 24,01 m. 4e
Maaike Andringa Speer 500 g (vanaf 2008) 11,05 m. 15e
Isa Verberne Verspringen 4,60 m. +1.1m/s 5e
Naoki Hermans Verspringen 4,55 m. +2.3m/s 7e
Madelief Vaessen Hoogspringen 1,45 m. 4e
Madelief Vaessen,
Loren Djolo,
Isa Verberne,
Jane Wanten
4x80m 41,77 sec. 2e 27,58 km/h
 

vrijdag 9 juni 2017
NK Masters Gouda
M70+
Jan Titulaer Speer 500 g (vanaf 2008) 28,34 m. 4e
 

maandag 5 juni 2017
T-Meeting Tiburg
JB
Tijn Vaessen 100 m 11,73 sec. +1.4m/s 40e 30,69 km/h
 

maandag 5 juni 2017
ParAthletics 2017 Nottwil (CH)
T34 Wheeler Vrouwen
Desiree Vranken 400 m 67,53 sec. 2e 21,32 km/h
 

zaterdag 3 juni 2017
ParAthletics 2017 Nottwil (CH)
T34 Wheeler Vrouwen
Desiree Vranken 100 m 18,71 sec. +0.6m/s 2e 19,24 km/h
 

zaterdag 3 juni 2017
Hammerwurf Meeting Fränkisch-Crumbach (D)
MC
Ella Meuwissen Kogelslingeren 3 kg 53,38 m.
 

zaterdag 3 juni 2017
Open Brabantse Kampioenschappen Meerkamp Gemert
MC
Madelief Vaessen 150 m 20,01 sec. +0.7m/s 2e 26,99 km/h
Madelief Vaessen 600 m 1:51,82 min. 3e 19,32 km/h
Madelief Vaessen 80 m Horden 76,2 cm 12,94 sec. +0.2m/s 2e 22,26 km/h
Madelief Vaessen Kogel 3 kg 8,09 m. 8e
Madelief Vaessen Speer 500 g (vanaf 2008) 17,50 m. 11e
Madelief Vaessen Verspringen 4,25 m. -1.1m/s 6e
Madelief Vaessen Hoogspringen 1,45 m. 4e
Madelief Vaessen 7-kamp MC (vanaf 2011) 3486 punten 3e
 

vrijdag 2 juni 2017
ParAthletics 2017 Nottwil (CH)
T34 Wheeler Vrouwen
Desiree Vranken 200 m 34,18 sec. +1.0m/s 1e 21,06 km/h
 

vrijdag 2 juni 2017
Global Athletics Nijmegen
JA
Guus Winkelmolen 800 m 1:57,74 min. 24,46 km/h
 
Mannen
Pim Lambregts 1500 m 4:04,36 min. 22,10 km/h